Trinny i Susannah - wystarczy, że zajrzą do Twojej szafy! Te dwie Brytyjki zrewolucjonizowały modowe programy telewizyjne, a przy okazji pomogły kobietom na całym świecie. /fot. MWmedia fot. MWmedia

Trinny i Susannah mogą zmienić Twoje życie

Wystarczy, że Trinny i Susannah zajrzą do Twojej szafy! Te dwie Brytyjki zrewolucjonizowały modowe programy telewizyjne, a przy okazji pomogły kobietom na całym świecie.
/ 26.05.2010 23:01
Trinny i Susannah - wystarczy, że zajrzą do Twojej szafy! Te dwie Brytyjki zrewolucjonizowały modowe programy telewizyjne, a przy okazji pomogły kobietom na całym świecie. /fot. MWmedia fot. MWmedia

Trinny Woodall i Susannah Constantine to duet dziennikarek, autorek i stylistek, który znany jest na całym świecie z nadawanych także w Polsce programów telewizyjnych o modzie: "Jak się nie ubierać", "Trinny & Susannah" rozbierają oraz "Trinny&Susannah ubierają Amerykę".

Są złośliwe, bywają naprawdę wredne, mówią okrutną prawdę prosto w oczy, nie oszczędzając przy tym nikogo, także siebie, ale nikt nie zaprzecza, że osoby, które oddają się w ich ręce, przechodzą całkowitą metamorfozę i przyspieszony kurs samoakceptacji. Trinny i Susannah są zdania, że każdy może świetnie wyglądać, bez odchudzania się, operacji odsysania tłuszczu czy katorżniczych diet. Każdy może kupować ubrania w tanich sieciówkach i wyglądać jak milion dolarów. Gdzie tkwi sekret? Wystarczy poznać wady i zalety swojej sylwetki i nosić ubrania w odpowiednich rozmiarach. Proste? Niestety, gdyby to było naprawdę proste, to Trinny i Susannah od dawna nie miałyby pracy.

Zobacz także: Jak się odmłodzić strojem

Brytyjki w tym roku po raz pierwszy pomogą Polkom - 12 czerwca pojawią się w warszawskiej Galerii Mokotów, gdzie wybrane klientki zostaną poddane stylizacyjnym metaforom pod okiem Trinny Woodall i Susannah Constantine.

What You Wear

W konkursie organizowanym przez serwis Moda.wieszjak.polki.pl oraz warszawską księgarnię All That Stuff macie szansę wygrać książki autorstwa Trinny i Susannah. Pierwsza z nich, “What You Wear Can Change Your Life”, to wszechstronne kompendium, znajdziesz tu porady dotyczące tego, jak dobrze wyglądać, bez względu na wiek czy styl życia. Autorki pokażą Ci, jak znaleźć pasujące kolory, jaką bieliznę kupować, jak dobierać dodatki, a także jak przechowywać ubrania. Pomogą dobrać fryzurę i uniknąć makijażowych wpadek.

What Not To WearWhat Not To Wear 2

“What Not To Wear” i “What Not To Wear 2” dla niektórych Brytyjek stylowa biblia.

Książki składają się przede wszystkim ze zdjęć, które pokazują krok po kroku, czego powinnaś się wystrzegać, a co służy Twojej figurze - od bielizny przez różne rodzaje spodni, sukienek, dodatków czy butów. Zdecydowanie pozycja obowiązkowa! I do wygrania w naszym konkursie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)