POLECAMY

Sprawdź co nie jest modne! Wiosenno-letnie IN & OUT

Sprawdź, co będzie modne, a co już nie
W poszukiwaniu wiosennych trendów natrafiłyśmy na tendencje, które w nadchodzących sezonach nie będą już na topie. Według zagranicznych stylistów, bloggerów i dziennikarzy m.in. Harper's Bazaar, InStyle, czy Marie Claire, wiosną i latem 2013 wylatują następujące trendy.

Wspaniały i kochany przez wiele styl barokowy odchodzi do lamusa. Zastępuje go wersja delikatniejsza, czyli biel i złoto. Super krótkie szorty, niemal odsłaniające pośladki zastępują bermudy. Ten trend lansowała m.in. Donna Karan.

Kolor kobaltowy odchodzi w zapomnienie, bo na pierwszy plan wchodzi inna, szlachetna barwa - szmaragd. Modne koralikowe bransoletki zastępują wciąż hitowe masywne bransolety. A kosmiczne desenie modne jesienią zeszłego roku zastępują modne wiosną 2013 tropiki.

Więcej IN & OUT znajdziecie w naszym Magazynie Polki.pl!

Sprawdźcie nasze IN & OUT na wiosnę 2013:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/5 lat temu
Kto stworzy to dzieło? Kobalt niemodny!!!!!??????????????? Barok???? Chyba sprzątaczka pisała nt trendów, to jest modne nawet w zimie 2013/2014 Ale wtopa
/5 lat temu
dobrze napisane - shorty out!!!!! kobalt outtttt kosmos outtt
/5 lat temu
a ja tam kocham i kobalt, i szmaragd, czy jak kto woli butelkowa zielen:] od lat nosze sie w tych kolorach bo najlepiej do mnie pasują, i średnio mnie interesuje czy to akurat jest modne czy nie. Tyle tylko ze jak jest modne łatwiej znaleźć fajne ciuchy:]
POKAŻ KOMENTARZE (6)