POLECAMY

Trendy nadchodzącej jesieni

Co każda dziewczyna musi mieć w szafie by w nowym sezonie pokazać, że zna się na modzie!
Trendy nadchodzącej jesieni fot. MEDIUM

W tym sezonie do gry na wybiegach powrócił velvet. Mocno zapomniany przez lata aksamit, połyskuje w butelkowej zieleni i zgaszonym fiolecie. Nadal jak to w jesieni króluje czerń na kilka sposobów, a to bogactwie faktury i kształtu, dając wrażenie rzeźby-płaskorzeźby-wielowymiarowej formy zarówno w płaszczach jak i jesiennych sukienkach.

Brąz zyskał nowe wrażenie od kamelowego aż po ten czekoladowy w kaszmirze i ciepłej wełnie. A co do tego? klasyczne wygodne szpilki w stylizacji francuska elegancja? A może stylizowane na łyżwy sznurowane botinki, które swoim kształtem pamiętają lata 50. Inspiracją w tym sezonie są różne okresy od lat 40. łagodne kobiece formy i desenie po lata 80.i 90.

Mocno rozbudowane ramiona w sylwetce ala cosmic girl. Sporo nowości w niebanalnym użyciu faktur, dużo wełny i wyskozy w transparentnym zastosowaniu. Wielki powrót wartstwowego tworzenia sylwetki. Ważna podstawa: buty, legginsy i dodatki gdzie królują torby jako swoiste kobiece trofea - czarne, połyskliwe z elementami biżuteryjnymi.

Ważne by w tym sezonie mieć w swej szafie sznur pereł, świetnie skrojoną marynarkę w męskim stylu, parę klasycznych szpilek lub wiazanych botinek, szale, skórzane rękawiczki a do tego dobry humor, wynikający z zabawy modowymi konwencjami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)