POLECAMY

Trendy na lato 2011 - galeria inspiracji

Co jest trendy latem 2011 - chcesz wiedzieć? Skorzystaj z naszej wyjątkowej ściągawki. Oto przegląd najmodniejszych tendencji światowych kolekcji, luksusowych dodatków i stylizacyjnych perełek. Wystarczy obejrzeć, zapamiętać i się wzorować. Ku letniej przyjemności i inspiracji.
Trendy na lato 2011 - galeria inspiracji

Geometria, cięcia i metal

Chcesz być in vogue tego lata? Musisz znać nazwisko Krzysztofa Stróżyny i jego kolekcje. Ten niespełna trzydziestoletni absolwent słynnej Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie, cieszy się już uznaniem największych światowych redaktorów oraz magazynów mody.

Geometryczne cięcia, metaliczne tkaniny, nowatorskie rozwiązania i... drewniana, bardzo oryginalna biżuteria. Minimalistyczne sukienki projektanta być może wykraczają nieco poza styl polskiej ulicy, ale prawdziwi fashioniści z pewnością docenią ten klimat i kierunek.

Zobacz także: Najmodniejsze szorty na lato

Zobacz także: Sukienki dziergane, retro i vintage!

Guma, asymetria i minimalizm plażowy

Hitem tego sezonu jest także z pewnością guma, silikon i plastik, które nosimy na swoich stopach. Marynistyczny styl i minimalistyczne kroje kostiumów kąpielowych to już echo poprzednich sezonów, nadal jednak nie do końca przyswojone w Polsce.

My z uporem maniaka polecamy. Kwiatowe dodatki to kontynuacja trendu inspirowanego florystyką. Latem sprawdzą się wprost idealnie. Nowością są asymetryczne obcasy niczym u Lady Gagi. Wróżymy, że już niebawem wszystkie Polki ich zapragną.

Życzymy udanych modowych poszukiwań latem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Gumowe buciki typu meliski oraz Krzysztof Stróżyna rządzą. Bardzo lubię takie nowoczesne rzeczy! Precz ze słabo zaprojektowanymi i nieoryginalnymi bublami ciuhowo-butowymi! :)