POLECAMY

Trendy na celowniku stylisty: wielki błękit

Najnowsze trendy komentuje specjalnie dla nas Konrad Fado
Trendy na celowniku stylisty: wielki błękit fot. FREE Imax/Tree

Tym razem znany stylista gwiazd - Konrad Fado specjalnie dla naszych czytelniczek komentuje najnowsze trendy. W pierwszym z tego cyklu artykule na warsztat wziął jeden z najmodniejszych kolorów sezonu. Dowiedzcie się zatem więcej!

Konrad Fado dla Polki.pl

Granatowy, morski, pastelowy, kobaltowy i dżinsowy w tym sezonie lubi być na pierwszym planie. Wszystkie te odcienie możesz ze sobą łączyć w dowolny sposób. Niebieski lubi również towarzystwo metalicznych tkanin, kryształów i aplikacji. Nie ma znaczenia, jaki jest twój kolor włosów i karnacja. Błękit pasuje każdemu i na każdą okazję.

Ada fijał

| Bomber jacket Simple, cena ok. 699 złotych, spodnie Simple, cena ok. 429 złotych |
 
Mogliśmy się o tym przekonać obserwując nasze gwiazdy. Małgosia Socha postawiła na 3 odcienie błękitu w jednej stylizacji, natomiast Ada Fijał świetnie prezentowała się w błękicie z połyskiem w wersji total look.
 

Małgorzata Socha

Warto zainwestować w dobrej jakości dżinsy, lekką sukienkę czy płaszcz. Niebieski to obok czerni i bieli inwestycja na długie lata. Ubrania w palecie niebieskiego mogliśmy zobaczyć podczas pokazu Łukasza Jemioła, duetu Bohoboco oraz La Manii. Bogatą ofertę na sezon wiosna/lato mają również rodzime sieciówki, m.in. Simple i Aryton.

niebieskie ubrania
| Spódnica Solar, cena ok. 349 złotych, sukienka Levi’s, płaszcz Aryton, cena ok. 999 złotych |
 
Konrad Fado

Więcej trendów na wiosnę i lato:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)