Torebki królowej Elżbiety II - Modne dodatki - Ciekawostka

królowa elżbieta fot. ONS.pl
O jaką chodzi?
Joanna Mroczkowska / 19.06.2018 16:23
królowa elżbieta fot. ONS.pl

Niemal 90-letnia królowa Elżbieta II (21. kwietnia ma urodziny), to jedna z najbardziej stylowych kobiet świata. Monarchini słynie z szytych na miarę kompletów i chyba tylko jej w tym wieku wciąż wypada nosić intensywne odcienie różowego :)

Królowa Elżbieta II i jej torebki

Królowa kocha dodatki ma niezliczoną ilość kapeluszy i torebek. I właśnie nad nimi chcemy się chwilę pochylić. Jak doniósł ostatnio przedstawiciel brytyjskiej marki Launer - brand dotychczas wyposażył babcię księcia Williama w ponad 200 modeli torebek z charakterystycznym logo wstążki. Każda z nich to koszt ponad 8000 złotych.

Na biedną nie trafiło a jak donoszą brytyjskie media królowa często nosi tę samą torebkę przez lata lub wraca do dawnych modeli. Jak widać recykling jest w modzie w rodzinie królewskiej :) Jednak wracając do tematu - Pałac, średnio zamawia ok. 5 modeli rocznie. (ps. podobno w 2016 jeszcze nie została zamówiona żadna). Ale i tak przez tyle lat panowania udało jej się nazbierać pokaźną kolekcję.

królowa elżbieta II
fot. ONS.pl

Jak można się domyślić każda szanująca się Brytyjka marzy o torebce tej marki. Nic dziwnego, w końcu posiadać coś co nosi królowa Imperium to fajna rzecz. A wy co o tym myślicie?

królowa elżbieta
|Królowa Elżbieta II z premierem Kanady Justinem Trudeau - fot. ONS.pl|

W naszym sklepie internetowym znajdziesz więcej kapeluszy i czapek damskich.

Więcej modowych hitów na teraz:9 rzeczy, które musisz mieć tej wiosnyBiała koszula - gdzie kupić, jak nosić?Dżinsowa spódniczka - musisz ją mieć

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA