Małgorzata Kożuchowska fot. ONS.pl

Torebka Małgorzaty Kożuchowskiej - Modne dodatki - Trendy sezonu

Wiemy kto ją zaprojektował i ile za nią zapłaciła
Joanna Mroczkowska / 27.05.2016 06:30
Małgorzata Kożuchowska fot. ONS.pl

Kochamy to mało powiedziane. Marzymy o tej torebce, która jak się okazuje jest "IT-BAG" sezonu, czyli najbardziej pożądanym modelem wiosny i lata 2016. Noszą je gwiazdy w Polsce i zagranicą. Jedyne co nas od niej dzieli to cena. W jednym ze sklepów internetowych torebka ta kosztuje prawie 6000 złotych...

Gdzie kupisz torebkę Małgorzaty Kożuchowskiej?

Torebka, którą aktorka uzupełniła swój look z premiery filmu "Kochaj" pochodzi z kolekcji marki Chloe. Jest to jedna z wersji podkówki nazwanej "Hudson" i wykonana jest z naturalnego zamszu. Model z ćwiekami i charakterystycznym frędzlem widziany był również m.in. Taylor Swift, Reese Witherspoon, Chiary Ferragni i Alessandry Ambrosio.

Małgorzata Kożuchowska
fot. ONS.pl

Jak wam się podoba ostatnia stylizacji naszej jednej z najlepiej ubranych aktorek? Ekstrawagancka sukienka, do tego sandałki na szpilce i designerska torebka? Hit czy kit?

Więcej modnych hitów na lato 2016:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwie Jednoczęściowe stroje kąpielowe wracają! Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowe latem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/03.07.2016 19:45
Torebka - kwestia gustu, jednym podoba się innym niekoniecznie. Tu nie chodzi o torebkę, lecz pokazanie bogactwa przez celebrytkę Kożuchowską. i jej podobne blondynki.
/13.06.2016 11:18
moda wraca;całe życie nosiłam tego typu torebki i zawsze ze skórki - a teraz "rewelacja".
/30.05.2016 13:57
torebka piekna, ale ta cena rzeczywiscie. A snobki? to co takie rzeczy nie moga sie podobac - tak po prostu?
POKAŻ KOMENTARZE (1)