Top secret: wiosna 2010

„Soft office”, czyli nieformalna elegancja na wiosnę według Top Secret
/ 16.02.2010 11:27
W kolekcji Top secret wiosna/lato 2010 znajdziemy sporo propozycji idealnych nie tylko na co dzień, np. do biura, ale też „po godzinach”, na przykład na spotkanie z przyjaciółmi. Zamyka się w trzech przewodnich liniach ubrań.

Już sama nazwa Sensual Dance wiele mówi o tej linii. To kwintesencja delikatności, subtelnej kobiecości i romantyzmu, idealnie wpisana w aktualne trendy mody. Częstym motywami są tu kwiatowe nadruki, a użyte materiały komfortowo otulają sylwetkę idealnie dopasowując się do jej kształtów.

Neo-n Glamour to kolejna linia z wiosennej kolekcji Top Secret. Tutaj podstawową rolę gra jaskrawy kolor i prosta, dopasowana do sylwetki, forma. Szykowana klasyka z triumfalną dominacją kobiecości! Inspiracją do stworzenia tej linii był styl lat 80-tych.

City Voyage – to jedna z linii casual wiosennej kolekcji Top Secret - stworzona z myślą o kobietach, które preferują wygodny, nieskrępowany styl. Ubrania z tej linii są dedykowane współczesnej kobiecie, która żyjąc w ciągłym ruchu musi sprostać wielu wyzwaniom. Potrzebuje więc ubrania, które będzie funkcjonalne i jednocześnie podkreśli jej kobiecość