POLECAMY

Top Secret ubiera aktorów "Usta Usta"

Top secret kieruje swoje kolekcje do ludzi młodych i nowoczesnych, takich jak bohaterowie serialu!
Top Secret ubiera aktorów "Usta Usta" fot. serwis prasowy
Ubrania w stylu nieformalnej elegancji przeznaczone są dla wszystkich, którzy strojem chcą podkreślać swój profesjonalizm.

Nie są to jednak tylko propozycje do pracy, w stylu „soft office", również te mniej formalne, dla osób prowadzących aktywny, dynamiczny styl życia, strojem wyrażających swoją osobowość. Głównych bohaterów Usta Usta, poznajemy w różnych codziennych sytuacjach życiowych , które często są sprawdzianem dla trwałości ich związków - w pracy, domu, wśród przyjaciół.

Kolekcja Top Secret, składająca się z kilku, opartych na najnowszych trendach linii - damskich i męskich – też pozwala na skomponowanie atrakcyjnego i praktycznego stroju dostosowanego do sytuacji i preferowanego stylu życia. Bohaterów Usta Usta zobaczymy w ubraniach marki Top Secret w realizowanej obecnie jesiennej edycji serialu, a współpraca planowana jest na dłuższy czas.

W filmie wykorzystywane są wyłącznie modele z bieżących kolekcji, dostępne w sieciach sklepów Top Secret i TOP SECRET & FRIENDS. W tej chwili w sprzedaży są już propozycje na lato : kobieca, optymistyczna i kolorowa linia Tutti Frutti i bardziej minimalistyczna - Simple Fresh. Dla panów naturalna, prosta kolekcja Fresh Lab i kolorowa, energetyczna Havana.

Naturalny udział marki Top Secret w realizacji serialu Usta Usta jest sposobem pokazania w jaki sposób można nosić i komponować propozycje z dużej, bardzo urozmaiconej kolekcji.

.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)