Tommy Hilfiger wiosna-lato 2017 fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger wiosna 2017 - Trendy sezonu - Tommynow

Zobaczcie fantastyczny pokaz Tommiego Hilfigera na wiosnę i lato 2017
Joanna Mroczkowska / 07.12.2018 11:37
Tommy Hilfiger wiosna-lato 2017 fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger wiosna-lato 2017

“TOMMYLAND” to jedyny w swoim rodzaju festiwal mody z Zachodniego Wybrzeża, z zachodem słońca nad Venice Beach w tle. Projektant kontynuuje model biznesowy “See Now, Buy Now”. Wszystko, co pojawiło się na wybiegu podczas wiosennego pokazu, w tym druga kolekcja TommyXGigi zaprojektowana przy współpracy z Gigi Hadid, jest już dostępne do kupienia. Jakieś chętne?

 

TOMMYNOW krzewi poczucie przynależności, celebruje popkulturę i łączy naszych konsumentów z całego świata w sposób autentyczny, spersonalizowany i silny.

- mówi Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger wiosna 2017
fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

Od teraz tworzymy modę same?

Zobaczcie wszystkie trendy na wiosnę i lato 2017

Moda idzie w takim kierunku, kiedy my - każda z nas - może mieć wpływ na to, co znajdzie się w sklepach. Kolejnym krokiem marki w demokratyzacji mody było zaangażowanie do tworzenia kolekcji klientów. Inicjatywa “2764.png - to be Part” korzystała z mediów społecznościowych by zebrać nasze sugestie na temat poszczególnych projektów.

 

Wydarzenie TOMMYNOW zgromadziło ogromne tłumy, w tym 2 tysiące klientów i tysiąc przedstawicieli prasy, kupców, gości VIP i branżowych influencerów. Tommy Hilfiger czerpiąc inspirację z festiwali, które celebrują kreatywność i otwartość w “TOMMYLAND” pojawiły się murale graffiti, instalacje świetlne, przejażdżki, i występy lokalnych rolkarzy, artystów operujących ogniem i akrobatów. W “TOMMYLAND” znalazł się również butik pop-up z kolekcją TommyXGigi. Jak wam się podoba taka forma prezentacji i promocji kolekcji? My jesteśmy zachwycone!

Tommy Hilfiger
fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger