trendy 2017 fot. FREE Imax/Tree

To nie będzie modne w 2017 - Modne ubrania - Trendy 2017

Podobno te rzeczy już nie będą modne. Zobacz!
Joanna Mroczkowska / 23.12.2016 05:07
trendy 2017 fot. FREE Imax/Tree

Trendy, które już nie będą modne w 2017 roku

Z doświadczenia wiemy, że nie możemy pożegnać żadnego trendu, bo i tak prędzej, czy później wrócą. Jednak mimo wszystko jest kilka trendów, z którymi styliści z miłą chęcią pożegnają się w 2017 roku. Które z nich wypadają z obiegu?

Poznaj najnowsze trendy na wiosnę i lato 2017

1. chokery

W tym roku jednym z najmodniejszych elementów biżuteryjnych były naszyjniki zaczerpnięte z lat 90., zwane chokerami. Te w przyszłym roku już nie będą hitem.

2. koszulki koncertowe

Artyści (od zarania dziejów) na trasy koncertowe przygotowywali kolekcje koszulek, bluz i gadżetów, które można było zakupić w ramach pamiątki. Gwiazdy w 2016 kochały i nosiły namiętnie t-shirty z nadrukami z koncertów, które weszły do stałego obiegu i inspirowane nimi modele mogłyśmy również zakupić w znanych sieciówkach. Ten trend niestety szybko przeminął.

3. kwiatowe sukienki

Dla wielu na pewno będzie niespodzianką, że wiosną i latem 2017 nie będą już modne sukienki z florystycznym motywem. Jesteśmy ciekawe, czy pozwolimy tej tendencji tak łatwo odejść.

 

Wrap yourself in our "Flower Burst" dress! Tap the link in bio to grab this dress for saucy date nights! #floralwrap #Rebdolls #sexyforall

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Unapologetic Fashion (@rebdolls)

4. Vetements

W tym roku najgłośniejszą marką był francuski brand Vetements. Horrendalnie drogie t-shirty DHL i przerysowane ciuchy marki. Całe szczęście tej tendencji mówimy do widzenia.

5. sportowy szyk

Od jakiegoś czasu sportowe ubrania były czymś, co nosimy na co dzień. Trend zwany athleisure odchodzi w zapomnienie. Oczywiście wciąż będziemy nosić dresy i bluzy z kapturami, ale tego typu zestawy już nie będą tak gorące.