To był bal!

Na wręczenie statuetek „Viva!” Najpiękniejsi 2005 przybyły piękne kobiety w wyjątkowych kreacjach. Każda z nich była niezwykła, każda była inna.
/ 20.03.2006 13:05
Oto wielka moda z balu „Vivy!”

15_kiecki_viv_05.jpeg
 

Aktorka Dominika Ostałowska zdecydowała się na wdzięczny żakiet marki Sisley w kolorze liliowym, wykończony futerkiem.
kapif_k287500f.jpeg
 

Natalia Kukulska
, gwiazda wieczornego koncertu, pokazała, jak seksownie może wyglądać młoda mama. Piosenkarka wybrała suknię zaprojektowaną przez Macieja Zienia. Z intensywnym fioletem kreacji kontrastował róż ozdobnego stanika, wyłaniającego się z głęboko wyciętego dekoltu.
kapif_k287578f.jpeg
 

Modelka Ilona Felicjańska wybrała na bal projekt Teresy Sedy. Wierzchnia warstwa kreacji, wykonana z udrapowanego czarnego tiulu, skrywała ciemnoniebieską sukienkę na ramiączkach.
kapif_k287489f.jpeg
 

Edyta Górniak
pojawiła się w zielonej sukni z niebieskim pasem BCBG Max Azaria. Intensywne kolory kreacji podkreśliły jej piękną karnację. Piosenkarka zachwycała tego wieczoru nie tylko głosem, ale i urodą.
Na parkiecie nie było dwóch takich samych kreacji. Każda z gwiazd miała swój własny, niepowtarzalny styl. Grażyna Torbicka zdecydowała się na ciepły brąz.
kapif_k287436fz.jpeg
 

Prowadząca uroczystość Grażyna Torbicka wystąpiła w sukni od Yves’a Saint Laurenta. Kreacja z brązowej satyny ozdobiona była śmiałymi wycięciami. Efektowne dodatki stanowiły srebrne sandałki i bransoletka.
01_kiecki_viv_05.jpeg
 

Zwyciężczyni plebiscytu „Viva!” Najpiękniejsi, Katarzyna Cichopek odbierała nagrodę w sukni zaprojektowanej przez stylistkę „Vivy!” – Jolę Czaję. Kreacja w stylu lat 50. wykonana była ze złotej koronki i jedwabnej satyny.

14_kiecki_viv_05.jpeg
 

Wielobarwna brosza zdobiła dekolt sukni Anny Muchy.
09_kiecki_viv_05.jpeg
 

Etniczny pas Joanny Brodzik z wielką metalową klamrą.
01_kiecki_viv_05-copy.jpeg
 
Klapki na szpilce od Gucciego założyła Katarzyna Cichopek.
24_kiecki_viv_05.jpeg
 

Srebrne cudo Karoliny Malinowskiej.
13_kiekci_viv_05.jpeg
 

Złota kopertówka Katarzyny Cichopek.