Tatuum Unique fot. serwis prasowy

Tatuum Unique - limitowana kolekcja

Nareszcie pojawiła się limitowana kolekcja marki TATUUM pod nazwą UNIQUE, która dostępna jest tylko za pośrednictwem sklepu internetowego
/ 02.06.2011 07:00
Tatuum Unique fot. serwis prasowy
Tatuum UNIQUE to wyjątkowe połączenie szyku, niewymuszonej awangardy oraz wysokiej jakości. Marka, której limitowane serie stworzone zostały w odpowiedzi na potrzeby osób kreatywnych, wymagających, świadomych swojej wartości i ceniących indywidualność.

Tatuum UNIQUE, to marka tworzona z pasją, miłością do mody oraz otwarciem na innowację. Z wybitną starannością realizuje każdy projekt, aby ostatecznie był wyrazem osobowości oraz wnętrza. Klient UNIQUE ma czuć się komfortowo, pięknie i naturalnie.

Kolekcja UNIQUE emanuje niewymuszoną awangardą. Łącząc w sobie ponadczasową, elegancką klasykę z najnowszymi trendami staje się funkcjonalna i nowoczesna zarazem. Urzeka bogactwem wysmakowanych detali oraz intrygującymi krojami.

Doskonała jakość kolekcji UNIQUE jest wyrazem ciągłych poszukiwań idealnej kombinacji tkaniny, koloru i wzoru. Naturalne tkaniny, które są wykorzystywane do produkcji, to jedno z podstawowych założeń kolekcji idealnej. Kolor i wzór zaś, zależą nie tylko od otwartości i pomysłowości projektantów, ale także wnikliwej analizy upodobań klientów.  

Kolekcja do nabycia na unique.tatuum.com