Tatuum - styl życia

Nasi klienci wybierają ubrania stylowe i dobrej jakości, łącząc najnowsze trendy z codzienną klasyką. Cenią wygodę, staranne wykonanie, detale podkreślające zarówno elegancki jak i nieformalny styl.
TATUUM to styl życia. Marka, której początki sięgają 1997 roku, powstała z myślą o otwartych, pozytywnie myślących i chcących wyrazić siebie osobach. Nasi klienci wybierają ubrania stylowe i dobrej jakości, łącząc najnowsze trendy z codzienną klasyką. Cenią wygodę, staranne wykonanie, detale podkreślające zarówno elegancki jak i nieformalny styl.

Kolekcje TATUUM przeznaczone są dla osób poszukujących ubrań prostych i jednocześnie funkcjonalnych, przede wszystkim pozwalających wyrazić swoja osobowość. Znajdą w nich coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnej elegancji jak i zwolennicy oryginalnych rozwiązań typowych dla stylu "casual & city wear".

Nasi projektanci łączą najnowsze światowe trendy z klasyką, podkreślając silną i unikalną osobowość klienta. Używane materiały to najlepszej jakości tkaniny naturalne (len, bawełna, wełna, jedwab), a kolorystyka obejmuje najbardziej modne odcienie dla których bazą zawsze są klasyczne kolory ziemi, sportowe granaty i czerwienie oraz biel i czerń. Kolekcje inspirowane są różnorodnością otaczającego nas świata, nawiązują do codziennego życia każdego z nas, wakacyjnych podróży czy miło spędzanych wolnych chwil. Całość daje szerokie możliwości tworzenia unikalnych kombinacji w zależności od preferencji i charakteru klientów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Zgadzam się w zupełności, pracowałam dla Firmy Kan (Właściciel marki Tatuum) przez kilka miesięcy. Była to straszna współpraca z niestabilnym emocjonalnie kierownikiem regionu, który traktował zatrudnionych ludzi jak śmieci. Mobbing psychiczny na porządku dziennym......
/9 lat temu
proszę jeszcze przypomnieć że tatuum to max wyzysk pracowników, traktowanie ich jak rzeczy, a kiedy już pracownik opada z sił grozi mu się dyscyplinarką i innymi konsekwencjami, nie wspomnę już o zarobkach poniżej jakiejkolwiek przyzwoitości