Tatuażowe rajstopy marki Calzedonia

Tatuażowe rajstopy marki Calzedonia to nowość, która - wieszczymy - stanie się wiosenno-letnim hitem 2013 roku. Tatuaże na rajtuzach - hit czy kit? To część większego projektu Calzedonii związanego z akcją prowadzoną w mediach społecznościowych. Jej celem jest wytropienie najnowszych trendów, związanych z legginsami i rajstopami, które królują na europejskich ulicach. Wielkie poszukiwania już się rozpoczęły, a do współpracy dołączyły blogerki z calego świata oraz styliści.
/ 04.01.2013 10:39

Calzedonia stworzyła specjalne “tatuażowe” rajstopy z myślą o młodych dziewczynach, które nie boją się bawić modą. Rajstopy dostępne będą w dwóch wariantach: cieliste rajstopy całe pokryte “tatuażowymi nadrukami” w serca, gwiazdy i inne motywy, oraz cieliste rajstopy pokryte po bokach lecącymi motylami. Rajstopy będzie można kupić w przystępnej cenie 34.90 zł. Który model wybierzesz - subtelne motylki czy wzory na całych nogach?

 Zobacz też: Kolorowe ubrania i dodatki na zimę 2012/2013

Tatuażowe rajstopy Calzedonia

Rajstopy z motylkami, 34.90 zł

Włoska marka stworzyła specjalną stronę na Tumblerze, która stanie się skarbnicą wiedzy na temat wszystkich trendów dotyczących najmodniejszych rajstop i legginsów. Wszystkimi zdjeciami zamieszczonymi na stronie będzie można z łatwością dzielić się na takich kanałach społecznościwoych jak Facebook, Twitter i Pinterest.

Zobacz też: Fartuchy kuchenne jak sukienki - COOkie

Tatuażowe rajstopy Calzedonia

Tatuażowe rajstopy, 34.90 zł

Calzedonia skontaktowała się z wieloma blogerami z całej Europy, w tym z Polski, aby podzielili się swoją unikalną interpretacją w noszeniu rajtop i legginsów Calzedonii. Wszystkie zdjęcia stylizacji z produktami włoskiej marki można oglądać na Calzedonia Trendspotting. Ten projekt ma pokazać, że pończochy, rajstopy czy legginsy przestały być jedynie dodatkiem do stylizacji, a stały się ważnym elementem garderoby, dzięki któremu każdy może wyrazić swój indywidualny styl.

Zobacz też: Buty w intensywnym kolorze - nasz wybór