Tańsza linia Balmain

Christophe Decarnin sprawił, że zapomniana marka Balmain, stała się jedną z najbardziej pożądanych. Już wkrótce nie tylko dla najbogatszych.
/ 19.08.2011 07:48
Balmain fot. FREE

Do tej pory luksusową odzież francuskiej marki mogły nosić tylko właścicielki zasobnych portfelów. Tymczasem w maju dom mody Balmain poinformował o powstaniu tańszej linii marki. Bardziej dostępna i skierowana do młodszej klienteli linia Pierre Balmain w sprzedaży pojawi się w grudniu 2011 roku. Można spodziewać się w niej dzianin oraz dżinsu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ceny będą wahały się od około 100 do 800 funtów.

Postrzegamy Pierre Balmain jako nową i wyrazistą markę, która inspiruje się sukcesami i historią fantastycznego domu mody, ale oferuje wizerunek i produkt odpowiadający potrzebom dzisiejszego rynku. Naszym celem jest wypromowanie Pierre Balmain jako nowej, globalnej marki, która bedzie miała silną pozycją na wszystkich kluczowych rynkach międzynarodowych.
–powiedział Alain Hivelin, prezes Balmain.

Debiutancką kolekcję Pierre Balmain tworzy nowy team. Co ciekawe, na jego czele nie stoi nowy dyrektor kreatywny Balmain, Olivier Rousteing.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)