POLECAMY

Tally Weijl Grand Opening w warszawskiej Galerii Mokotów

Tally Weijl zaprasza na wielkie otwarcie największego w Polsce salonu marki. Jesteście gotowe na super modową imprezę? Przy rytmach gorących przebojów i modowych stylizacjach znanego stylisty Piotra Sałaty będziemy się razem bawić już w najbliższy czwartek, 4 listopada, od godziny 12.00 w Galerii Mokotów! Będzie głośno, świeżo i modnie!
Tally Weijl Grand Opening w warszawskiej Galerii Mokotów

To już 5. salon w Warszawie i 47. w Polsce! Tym razem jeszcze więcej miejsca i jeszcze więcej ciuchów, abyście do woli mogły bawić się modowymi stylizacjami. W tym szczególnym dniu zabawy będzie co nie miara!

Didżejski set na żywo przez cały dzień, a po południu show z udziałem Piotra Sałaty, stylisty znanego między innymi z programu telewizyjnego „Jak dobrze wyglądać nago”. Piotr pokaże Wam, co nosimy w tym sezonie, zaprezentuje outfity na różne okazje i dla różnych rodzajów sylwetek, jak również udzieli Wam porad dotyczących ubioru i odpowie na nurtujące Was pytania.

Zobacz także: Znajdź idealne dżinsy - 7 przykazań

Przewidujemy też super konkursy, w których do wygrania będą całe zestawy wybranych przez Was ubrań z najnowszej kolekcji Tally Weijl. Dla wszystkich naszych Gości marka Tally Weijl przygotowała również całą masę atrakcyjnych promocji.

Nie zastanawiajcie się zatem ani chwili, zaznaczcie w kalendarzu datę 4.11 i bawcie się modą z Tally Weijl!

Zobacz także: Traperki na obcasach

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)