POLECAMY

Taaakie buty

Może są i niezbyt zgrabne, za to teraz najmodniejsze. Królują na narciarskich stokach i ulicach wielkich miast.
Na punkcie wielkich butów – mogą być futrzane, z kożucha lub pikowanego ortalionu – oszalały w tym sezonie niemal wszystkie gwiazdy. Nie rozstają się z nimi nie tylko podczas wakacji w snobistycznych miejscowościach narciarskich, ale także na co dzień w mieście, na spacerze z psem czy podczas wyprawy na zakupy.

Teraz po prostu wypada je nosić, niezależnie od sytuacji. Wśród wielu znanych marek najbardziej pożądanymi są „śniegowce” od Diora (zrobione z kolorowego ortalionu i ozdobione logo tego domu mody) albo najsłynniejsze kożuszkowe buty marki Ugg. Produkowane w Australii z najlepszej skóry owczej nie schodzą z listy modowych bestsellerów. Z upodobaniem noszą je między innymi Paris Hilton, Sienna Miller, Gwyneth Paltrow i Kate Moss.

Efektowne buty nadają oryginalny wygląd całemu strojowi. Można je nosić do szerokich spodni na snowboard i sportowej bluzy. Można zestawiać z elegancką torbą i modnym płaszczem. Albo różowym płaszczykiem i babcinymi dodatkami. A wielkie białe buty, które optycznie pogrubiają nogi, najlepiej nosić do bardzo wąskich, ciemnych spodni lub legginsów. Kożuszkowe buty pasują do każdego stylu.

Jakie buty uwielbiasz a jakich nienawidzisz?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)