koszulka ratownik - Robert Kupisz fot. kolaż Polki.pl

T-shirt ratownik - Moda Robert Kupisz - Wybór redakcji

Robert Kupisz podczas swojego jubileuszowego pokazu Ocean 5 zaprezentował swoją jedną z najlepszych kolekcji. Przeznaczona na lato kolekcja, jak to bywa w jego przypadku, już trafiła do sprzedaży. Wśród najnowszych projektów wpadł nam w oko top w koralowym kolorze z napisem "ratownik".
Joanna Mroczkowska / 12.06.2018 16:06
koszulka ratownik - Robert Kupisz fot. kolaż Polki.pl

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się bardzo zabawny. Jednak najlepiej nie pokazywać się w nim na polskiej plaży. Lepiej uniknąć nieporozumień.

T-shirt "ratownik" od Roberta Kupisza

Top, który jest naszą aktualną obsesją jest do tego wszystkiego uniwersalny. Możemy go nosić jako górę do sportowej czy nawet nonszalanckiej stylizacji. Sprawdzi się również jako sukienka na plażę, bo krój jest dłuższy niż klasyczny t-shirt. Znajdują się wśród was amatorki mody wg Roberta Kupisza?

Robert Kupisz Ocean 5

Występuje zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Jest zrobiony w 100% z bawełny i ma 1 uniwersalny rozmiar. W kolekcji nie ma jednak t-shirtów damskich z długim rękawem.

Kosztuje 300 złotych - to jest chyba jedyny mankament. Jakieś chętne?

Zobacz też:WOW! To świetna alternatywa dla sukienki 5 modnych nowości, które chcemy mieć Kochamy to! Hity z sieciówek do 100 zł