Szymon szykuje koszulki

Szymon Majewski projektuje limitowaną kolekcję koszulek dla dorosłych i dzieci, dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Zobacz je!
/ 27.04.2010 13:24
Śmiała kreska Szymona Majewskiego pojawi się na specjalnej, limitowanej kolekcji koszulek Endo dla dzieci i dorosłych już 4 maja. Cały dochód ze sprzedaży koszulek pomoże stworzyć Dom Rodzica przy Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie.

Fundacja Spełnionych Marzeń opiekuje się dziećmi z chorobami onkologicznymi leczącymi się w dwóch specjalistycznych ośrodkach w Warszawie. Celem fundacji jest otoczenie opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, starając się dać im siłę do walki i wiarę w pokonanie choroby. 'Najważniejsza dla chorych dzieci jest bliskość rodziców' – mówi Tomasz Osuch, prezes Fundacji – 'Niestety trudno jest zapewnić nocleg i wsparcie wszystkim opiekunom, przyjeżdżającym z całej Polski. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Dom Rodzica – Całodobowy Ośrodek Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin'. Działalność ośrodka dedykowana będzie wszystkim warszawskim dziecięcym ośrodkom onkologicznym, w których leczą się dzieci z całej Polski.

'Szymon od dawna współpracuje z fundacją, więc cieszymy się, że i tym razem postanowił użyczyć swojego talentu marce Endo i w ten sposób pomóc nam przy tym ważnym projekcie' - dodaje Tomasz Osuch. -'Dzięki Szymonowi dzieci i ich rodzice dostają to, co najlepsze – wielką dawkę humoru i radości'. 'Nie jestem do końca pewny co przedstawiają moje rysunki, ale fajnie, że mogę w ten sposób pomóc dzieciakom i ich rodzinom' – komentuje swoją pracę Szymon Majewski – 'Dla mnie była to niesamowita frajda, mam nadzieję, że koszulki sprawią taką samą radość kupującym'.

Jak podkreśla Aneta Kołaszewska z Endo, kolekcja z rysunkami Szymona Majewskiego jest limitowana: 'To wyjątkowa edycja, a specjalny egzemplarz z autografem będzie licytowany na aukcji Allegro.pl. Mamy pewne podejrzenia co mogą przedstawiać rysunki Szymona, ale jesteśmy ciekawi pomysłów naszych klientów. Dlatego pierwszych 10 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie 'Co narysował Szymon?' w profilu Endo na Facebooku (4 maja) mamy dodatkowe koszulki z autografem'.

Koszulki zaprojektowane przez Szymona Majewskiego będzie można kupić w sklepie internetowym Endo w cenie 39,90 (dla dzieci) i 59,90 (dla dorosłych) już od wtorku 4 maja.