Szary kolorem lata!

Kolorem tego lata jest szary! Zobaczcie nasze trzy propozycje stylizacji z szarym w roli głównej.

Sukienki zapanowały nad Twoja szafą? Idealnie się składa, bo mamy coś specjalnego! Zdecydowanie kolorem tego lata jest szary melanż w każdej postaci. Bez względu na figurę możesz pozwolić sobie na sukienkę w tym kolorze. Oto nasze trzy propozycje stylizacji z szarym w roli głównej.

Stylizacje z szarą sukienką i... :

Ze sneakersami

Szary kolorem lata!

Sportowe buty, brązowe dodatki i szara sukienka to propozycja na co dzień, na wakacje, wypoczynek, ale też spacer czy rower. W takiej stylizacji świetnie czuje się Aleksandra (instagram @aleksandragk). Wygodnie, modnie i na luzie.

Ze szpilkami

Szary kolorem lata!

Dzianinowe sukienki nie muszą występować jedynie w sportowych odsłonach. Jeśli lubisz sportową elegancję jak Justyna (instagram @justyna_ell) śmiało połącz sukienkę ze szpilkami najlepiej w kolorach pastelowych, dużą szoperką i złotymi, delikatnymi dodatkami. Taki look będzie bardzo kobiecy.

Z superstarami

Szary kolorem lata!

Ostatnia propozycja to szarości z odrobiną szaleństwa i sportu. @mirabelove proponuje sukienkę w połączeniu z modnymi w tym sezonie superstarami i delikatnymi dodatkami, my do tej stylizacji dodalibyśmy trochę koloru. Co powiecie na mocny akcent kolorystyczny i plastikowy naszyjnik? Całość prezentuje się iście wakacyjnie.

Zobacz też: Kultowe i zawsze modne – trampki na każdą okazję!

W oparciu o materiał prasowy Sugarfree

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)