modelka fot. FREE Imax/Tree

Syrenie rajstopy - To ciekawe - Modowe nowości

Zobaczcie i oceńcie same rajstopy z łuskami
Joanna Mroczkowska / 12.07.2016 15:55
modelka fot. FREE Imax/Tree

Co jakiś czas internet żyje jakąś nowinką, która wzbudza wiele emocji. Często do tej kategorii wpadają ubrania i dodatki, które wzbudzają kontrowersję lub śmiech. Tym razem na topie są syrenie rajstopy zaprojektowane przez Daniel Struzynę. Rajstopy ozdobione ręcznie silikonowymi łuskami wyglądają dość kuriozalnie, ale i one znalazły gro amatorek. Struzyna skarży się nawet, że nie wyrabia czasowo z zamówieniami gdyż na stworzenie 3 par potrzebuje nawet całego dnia.

Syrenie rajstopy - hit czy kit?

Marzenia o byciu Arielką spełniają się! A może to już przesada? Daniel Struzyna stworzyła syrenie rajstopy, gdyż chciała zrobić prezent swojej przyjaciółce. Okzało się, że protoryp spotkał się z uznaniem i ta postanowiła zacząć produkcję.

 

Going to be buying these gorgeous tights from @fancyshadows. How amazing are they ? There made with silicone :) #mermaidtights #mermaid #fashion #pretty #fantasy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ♥ mermaid fashion ♥ (@_mermaidmagic__)

Rajstopy z silikonowymi łuskami dostępne są w 6 wersjach kolorystycznych. Różnią się one również stylem, niektóre posiadają nawet niewielkie, silikonowe płetwy...Cena tego cudeńka to ok. 320 złotych za parę.

Co o tym myślicie? Świetny gadżet na bal przebierańców czy wyjątkowy dodatek na co dzień?

Więcej ciekawostek na co dzień:

Lepiej zainwestuj w mode a nie nieruchomości
Zabij nudę - poczytaj ciekawostki ze świata
Zawsze pierz nowe ubrania przed założeniem