POLECAMY

Swetry w zwierzęce printy znowu modne

Sprawdzą się idealnie w nadchodzących chłodniejszych miesiącach - swetry w zwierzęce printy to must have sezonu jesień-zima 2013/2014. Zobacz jakie wzory i fasony znajdziesz w swoich ulubionych sieciówkach. Wybierz jeden z wielu oryginalnych printów i stwórz za jego pośrednictwem stylizację z prawdziwym pazurem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Motyw zwierzęcy jest cały czas jak najbardziej modny :) Ja ostatnio kupiłam sobie taki bolerko/sweterek z drapieżnym motywem ;) O taki http://arem.pl/sklep.html - model 32 ;) Podoba się Wam?
/4 lata temu
Doskonały przykład - http://www.i-trendy.pl/index.php/odzie/swetry/details/268/11/odzie/swetry-damskie/sweter-narzutka-k112 Nie jest łatwo dobrać ładne sweterki, bo takich ciuchów brakuje, ale generalnie - da radę znaleźć odpowiednie.
/5 lat temu
Ja mam problem z kupieniem właściwego bo nic mi się nie podoba. Nowe kolekcje HM i River Island jakoś do mnie nie przemawiają. A do was ? http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/trendy-jesien-2013-hm-divided-zobaczcie-co-nowego-proponuje-sieciowka,14_8521.html http://www.glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/swetry-zima-2014-modne-swetry-z-river-island-w-stylu-workhouse,14_8529.html
POKAŻ KOMENTARZE (2)