Superokazja

Na przecenach nie dawaj się skusić na jednosezonowe ekstrawagancje. Postaw na klasykę i uniwersalne fasony.
Superokazja
Poszaleć możesz w kwestii biżuterii i dodatków. Polecamy zwłaszcza kupowanie toreb i okularów na przecenach. Naprawdę warto!

Pod koniec zimy kończą się przeceny. Właśnie teraz ubrania i dodatki osiągają najniższe ceny. Warto wybrać się na specjalne zakupy. Uprzedzamy jednak – kupowanie na wyprzedażach ma sens, jeśli nie szukasz niczego konkretnego. Może się bowiem zdarzyć, że szukasz czarnej spódnicy, ale trafisz na żółty trencz w supercenie. Dlatego warto nastawić się raczej na kupowanie okazyjne. Wyznacz sobie sumę, którą możesz wydać, i szukaj wyjątkowych okazji!

Sztyblety, czyli męskie półbuty, są nie tylko modne. To także bardzo praktyczne obuwie na przełom sezonów. Nie są zbyt grube, ale jednocześnie chronią przed przemoknięciem. Kupując je na wiosennej wyprzedaży, zyskujesz coś, co przyda ci się jeszcze przez parę miesięcy. Polecamy nosić takie buty do trenczy i dżinsów. Podobnie jest ze sztruksowym żakietem – sprawdzi się jako grubsze okrycie, np. do pracy zimą. Wiosną możesz zrobić z takiego żakietu kurteczkę i nosić go jako okrycie wierzchnie. Do tego celu nadają się zwłaszcza żakiety wiązane w pasie.

Moda na okulary przeciwsłoneczne dużo wolniej się dezaktualizuje. Kupując jeden model, masz gwarancję, że posłuży ci długo. W tej chwili odchodzi moda na okulary policyjne. Coraz bardziej popularne stają się okulary w stylu lat 60. (zaokrąglone, w słodkich kolorach lub tzw. kotki).

P.M. / HOT

Zakupy na wyprzedaży - co kupujecie?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)