Sukienki z dekoltem na plecach

Idziesz na przyjęcie, bal lub wesele i marzysz, by zaskoczyć wszystkich wyjątkowym wyglądem? Tradycyjny dekolt z pewnością zwróci uwagę innych, jednak my proponujemy sukienkę z dekoltem na plecach. Kokieteryjny, wyjątkowy, zmysłowy. W sukni z takim wycięciem z pewnością zwrócisz uwagę męskiej publiczności. Nie będą mogli oczu od ciebie oderwać. Dodatkowo taki dekolt nie jest w żadnym stopniu wulgarny. Nawet jeżeli twoje rozcięcie będzie bardzo głębokie, nikt nie pomyśli sobie, że przyszłaś zbyt wyzywająco ubrana. W artykule znajdziesz odpowiedź na pytania: kto może nosić suknię z dekoltem na plecach? O czym należy pamiętać kupując lub szyjąc taką suknię? Jakie dodatki warto założyć do odkrytych pleców? Jaka bielizna będzie pasować do takiego stroju?
Sukienki z dekoltem na plecach

Idziesz na przyjęcie, bal lub wesele i marzysz o eleganckiej sukience? Tradycyjny dekolt z pewnością zwróci uwagę innych, jednak my proponujemy sukienkę z dekoltem na plecach. Kokieteryjny, wyjątkowy, zmysłowy. W sukni z takim wycięciem z pewnością zwrócisz uwagę męskiej publiczności. Nie będą mogli oczu od ciebie oderwać. Dodatkowo taki dekolt nie jest w żadnym stopniu wulgarny. Nawet jeżeli twoje rozcięcie będzie bardzo głębokie, nikt nie pomyśli sobie, że przyszłaś zbyt wyzywająco ubrana. W artykule znajdziesz odpowiedź na pytania: kto może nosić suknię z dekoltem na plecach? O czym należy pamiętać kupując lub szyjąc taką suknię? Jakie dodatki warto założyć do odkrytych pleców? Jaka bielizna będzie pasować do takiego stroju?

Kupując suknię z dekoltem na plecach istotne jest by nie przesadzić z innymi elementami np. dekoltem z przodu. Taka sukienka będzie już zbyt mocno powycinana. Jeżeli wybierasz suknię długą, możesz sobie pozwolić na rozcięcie na nodze. Mile widziane są wszelkiego rodzaju dodatki w postaci kamieni, cekinów, łańcuszków, ale prostota jest jak zawsze najbardziej elegancka. Należy pamiętać również o fryzurze. Upięte włosy w wysoki kok to absolutna konieczność.

 

Dla kogo suknia z dekoltem na plecach

Sukienki z dekoltem na plecach

fot. MW Media Anna Popek, Dries van Noten, Asos

Mitem jest, że pozwolić na nią mogą tylko dla osoby szczupłe. Jeżeli wycięcie, nawet bardzo głębokie, nie eksponuje naszych boczków i innych fałdek, to z pewnością mogą sobie na taką ekstrawagancję pozwolić osoby puszyste. Muszą tylko pamiętać, by warstwy materiałów nie wżynały im się w skórę. Wygląda to mało estetycznie. Osoby z dużym biustem mogą mieć problem z utrzymaniem biustu na swoim miejscu. Potrzebna im będzie specjalna bielizna, która nie zawsze może okazać się wystarczająco wytrzymała, by utrzymać obfity biust. Na pewno na taką suknię nie mogą sobie pozwolić osoby, które mają plamy na plecach m.in. po opalaniu. Plecy muszą być bardzo zadbane.

 

Dodatki do sukni z dekoltem na plecach

Sukienki z dekoltem na plecach

fot. PR Photos Kate Hudson, Chanel, MW Media Olga Bołądź

Niektóre suknie mają już pięknie wyeksponowane plecy za pomocą dodatków np. łańcuszków, finezyjnych wzorów utworzonych z pasków materiału i innych. Osoby, które mają wycięcie i nic poza tym, mogą skorzystać ze wspaniałego pomysłu, z którego już skorzystało wiele gwiazd. Naszyjnik na długim łańcuszku, który do tej pory zdobił nasz dekolt, załóż po prostu na swoje plecy. Awangardowe marki, takie jak Chanel stworzyły specjalnie biżuterię do tego typu kreacji. Jeżeli uważasz, że tego typu dodatek zniszczy cały efekt odkrytych pleców, warto zainwestować w długie kolczyki.

 

Jaka bielizna do sukni z dekoltem na plecach

Przy wycięciu niemal do samych pośladków ciężko znaleźć konkretny biustonosz. Pozostaje nam rezygnacja z niego lub zastosowanie kilku niezawodnych sposobów.

Plasty podtrzymujące biust. Pamiętaj o kilku zapasowych na wszelki wypadek.fot. Julime

Sukienki z dekoltem na plecach

Biustonosz z ramiączkiem na szyję i ze skośnym zapięciem. Jest idealny do średniogłębokiego dekoltu. Utrzyma każdy biust.

Sukienki z dekoltem na plecach

fot. Madeline

Silikonowy biustonosz. Jest bardzo delikatny, ale mocny i wytrzymały. Można go założyć bez ramiączek, wówczas jego zapięcie może się obniżyć. Materiał sprawia, że biustonosz nie powinien się zsuwać. Należy go poprawnie ubrać.

 

fot. Julimex

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)