Sukienka maksi - dla jakiej sylwetki?

Sprawdź, czy na pewno powinnaś nosić sukienki maksi. Może wyglądasz w nich źle?
/ 22.04.2014 14:33

Sprawdź, czy na pewno powinnaś nosić sukienki maksi. Może wyglądasz w nich źle? Sukienki maksi są modne i wygodne... Warto jednak zdawać sobie sprawę, że dla niektórych typów sylwetki sukienki maksi bywają bardziej zdradliwe niż mini!

Sprawdź, czy na pewno powinnaś nosić sukienki maksi!  

fot. ONS.pl/ koleż polki.pl/ wedwoje

Dla kogo sukienki maksi są idealne?

  • Dla kobiet chcących zamaskować masywne uda, albo niedoskonałości skóry na nogach, jak bladość, popękane naczynka, czy cellutit.
  • Dla pań średniego wzrostu - cudownie je wydłużą i wysmuklą!

Kto nie powinien nosić sukienek maksi?

  • Bardzo niskie dziewczyny - ich sylwetka przez długość maksi będzie wyglądała zabawnie, a przecież nie o to chodzi, i paradoksalnie - zostanie "przybita" do ziemii.
  • Kobiety bardzo krągłe - duża ilość materiału optycznie jeszcze je powiększy.

Kto powinien zachować ostrożność?

  • Kobiety o sylwetce typu jabłko. Muszą wystrzegać się sukienek odcinanych pod biustem, z namarszczeniami, bo będą w nich wyglądały, jak ciężarne.
  • Kobiety z małymi biustami lub mniej jędrnymi nie powinny zakładać sukienek maksi bez ramiączek, bo jeszcze bardziej spłaszczą ich piersi.

Na co jeszcze zwracać uwagę?

W sukienkach maksi niezwykle istotny jest dekolt! Sukienki bez ramiączek optycznie wyprostują ramiona. Z kolei te z dekoltem amerykańskim sprawią, że będziesz wyglądała bardzo seksi, a te z dekoltem w szpic i kimonowymi rękawami optycznie wysmuklą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/17.06.2014 17:26
Takie sukienki wyglądają dobrze przede wszystkim na wysokich kobietach, i też nie każda wysoka kobieta będzie się czuła dobrze w takiej kreacji. Wiele zależy od stylu i upodobań a propozycji jest tak wiele że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie np, w Bonprix czy na Sugarfree.
/13.05.2014 09:29
te sukienki nie wyglądają dobrze na takich anorektyczkach, powinni to zmienić w modzie bo te kobiety cierpią dla sławy i kasy. Szkoda. Typowy przykład http://cc1.pl/asiczka że nie warto.