Styl Margaret J - Modne ubrania - Trendy sezonu

Zobaczcie jej najciekawsze looki!
Joanna Mroczkowska / 28.06.2014 10:18

Gosia Jamroży, znana wszystkim jako Margaret szturmem zdobyła listy przebojów i serca miłośników mody. Niespełna 24-letnia gwiazda ma na swoim koncie kilka muzycznych hitów i szereg bardzo udanych stylizacji. Jej styl można określić jako eklektyczny, gdyż można ją spotkać zarówno w wyrafinowanych, eleganckich zestawach, jak i szalonych w sportowym stylu.
Modowe eksperymenty Margaret

Charakterystyczna Margaret nie boi się eksperymentować i wyjątkowo dobrze jej to wychodzi. Można ją określić jako przeciwieństwo Dominiki Gawędy z Blue Cafe, której modowe szaleństwa przeszły do historii polskich wpadek na czerwonych dywanach. Młoda artystka wybiera odważne, ale stylowe looki. Niekonwencjonalne połączenia w miksie z jej burzą loków wyglądają fantastycznie.

Połączenie obcisłej tuby za kolano z wysokimi kozakami to hit lat 80. Ona ograła tę stylizację na 5-tkę! Sukienkę w paski i modny bomber uzupełniła torebką z sieciówki. A zwariowaną sukienkę z sową - kowbojskimi botkami polskiej marki. Nieważne, czy jest czerń, róż, czy pomarańcz Margaret wygląda świetnie. Oby tak dalej!

Więcej stylowych gwiazd:

Zobaczcie więcej stylizacji Margaret: