Styl gwiazd - Modne dodatki zima 2014 - Trendy sezonu

Dowiedz się, o co chodzi!
Joanna Mroczkowska / 08.01.2014 07:49
Dodatki są bardzo ważne, dlatego tak zwracamy na nie uwagę. Jest jednak kilka marek, które wyjątkowo upodobały sobie nasze gwiazdy. Wybrałyśmy zatem 7 najpopularniejszych dodatków, które najczęściej zauważamy na gwiazdach. Zobaczcie, co znalazło się w naszym zestawieniu!

1. Torebki od Be My Lilou

Torebki tej marki noszą gwiazdy na co dzień i na wieczorne imprezy. Najbardziej popularne są modele Estelle i mini Estelle oraz składane kopertówki. Dodatki tej marki noszą największe gwiazdy w naszym kraju, a zaliczają się do nich: Katarzyna Zielińska, Anna Samusionek, Doda Rabczewska, Edyta Herbuś, czy Katarzyna Cichopek.

2. Dodatki od Tous

Ta hiszpańska marka szturmem zdobyła serca naszych gwiazd. Ambasadorką marki jest Małgorzata Socha, która najlepiej stylizuje biżuterię i inne dodatki Tous. Oprócz niej w projektach Tous rozkochały się, m.in.: Natalia Klimas, Zofia Maria Ślotała, czy Anna Czartoryska-Niemczycka.

3. Torebki od Sabriny Pilewicz

Dodatki od tej polskiej projektantki od lat stanowią ulubione akcesorium rodzimych gwiazd. Ostatnio największą furorę zrobił model małej, wieczorowej torebki w kształcie diamentu. Nosiły ją, m.in.: Edyta Herbuś, Macademian Girl, Kamila Szczawińska, czy Maria Niklińska.

4. Biżuteria od Wendy

Biżuteria stworzona przez znaną dziennikarkę na stałe wpisuje się w stylizacyjny krajobraz kraju. Modne bransoletki z kamieni i pozłacanych łańcuszków noszą, m.in. Ania Wendzikowska, Magda Steczkowska, Paulina Krupińska, czy Agnieszka Kaczorowska.

5. Torebki od Chanel

Na polskim rynku znajdują się również miłośniczki światowego luksusu. Na kultowe i bardzo drogie torebki francuskiego domu mody skusiły się, m.in.
Natalia Klimas, Jessica Mercedes, Aleksandra Żebrowska, czy Weronika Rosati.

6. Biżuteria od Glitter

Polskie gwiazdy kochają również modę w tańszym wydaniu. Biżuterię popularnej marki ze Skandynawii mogłyśmy ogądać, m.in. na Edycie Herbuś, Joannie Liszowskiej, Karolinie Malinowskiej, czy Klaudii Halejcio.

7. Biżuteria od Swarovskiego

A na koniec coś o światowej renomie. Piękną biżuterię od Swarovskiego często noszą polskie gwiazdy, które cenią szałowy design marki. Do miłośniczek Swarovskiego należą, m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Kinga Rusin, Agnieszka Cegielska i Weronika Rosati.

Zagłosujcie w naszej sondzie!


Zajrzyjcie do naszej galerii z modnymi dodatkami: