stroje kąpielowe 2016 fot. FREE Imax/Tree

Stroje kąpielowe - Moda plażowa - Trendy modowe

Przed nami jeszcze kilka ładnych miesięcy do wakacji jednak już teraz możecie poznać najnowsze trendy plażowe, które będą hitem lata. Nowe kolory, kroje i dodatki - chociaż spokojnie, baza zostaje ta sama - bikini, monokini i jednoczęściówki. Zobaczcie zatem, co nowego w piasku piszczy.
Joanna Mroczkowska / 12.06.2018 14:26
stroje kąpielowe 2016 fot. FREE Imax/Tree

stroje kąpielowe 2016
fot. FREE

Sportowy styl

Jedną z tendencji jest szykowna surferka - stąd długie rękawy imitujące sportowe pianki. Oprócz tego stroje dwuczęściowe w charakterystycznym stylu. Wszystko inspirowane profesjonalistami :)

Zabawnie

stroje kąpielowe 2016
fot. FREE

Moschino i Ashley Williams (zdjęcia powyżej) lansują kostiumy jednoczęściowe z zabawnymi nadrukami. Coś dla młodszych plażowiczek, a także tych patrzących na siebie i modę z przymrużeniem oka.

Modne kolory i wzory

stroje kąpielowe 2016fot. FREE

Jeśli zastanawiacie się, w jakim kolorze kupić strój kąpielowy w tym roku, od razu mówimy NUDE! Cielisty to najgorętszy kolor sezonu. Wyglądają zniewalająco sexy. Zaś jeśli chodzi o wzory to zwróćcie uwagę na etniczne motywy. Azteckie i geometryczne motywy są jak najbardziej na topie.

Wycinanki i dekolt

stroje kąpielowe 2016fot. FREE

Mocną tendencją są również znane od lat wycinanki. Tym razem występują one w wersji okienka (zdjęcie po prawej) jak u Dolce & Gabbana. A to, co jeszcze można było zauważyć na pokazach, m.in. Dsquared2 to wysoko zakończony dekolt. Zarówno w jednoczęściowych, jak i bikini, góra kończy się na szyi. Jesteś "przy kości"? Stroje jednoczęściowe dla puszystych nie powinny mieć żadnych zdobień tego typu.

Paseczki

stroje kąpielowe 2016
fot. FREE

Ostatnim gorącym trendem sezonu są paseczki, które w wielu przypadkach tworzą swoiste monokini. Jednak paski i sznurki występują w wielu wersjach - a lansował je na swoim wiosenno-letnim pokazie Tommy Hilfiger. Jak wam się podobają?

Zobacz także:Hiszpański temperament i szalone lata 70. w Camaieu Te rzeczy powinna mieć w szafie każda fashionistka Seksowna i kobieca kolekcja Etam