POLECAMY

"Spróbuj jeszcze raz, Ziemkiewicz"

Na odpowiedź Joanny Krupy nie trzeba było długo czekać. Modelka, jak zwykle, pokazała, że zna się nie tylko na "pokazywaniu pupy", ale także na wykorzystywaniu zwierzęcych skór.
"Spróbuj jeszcze raz, Ziemkiewicz"

Joanna Krupa, o której głośno ostatnimi czasy z powodu "futrzanej wojny", jaką wywołała, odpowiada na atak Ziemkiewicza.

Przypominamy, że dziennikarz zarzucił gwieździe, że nie wie, z czego robione są skórzane buty i torebki, które nosi. Dodatkowo zarzucił jej hipokryzję, a także to, ze uzyskała sławę dzięki pokazywaniu pupy.

Zobacz też : Wojna futrzana trwa. Ziemkiewicz atakuje krupę

Modelka odpowiada na wszystkie zarzuty na Twitterze : Ten polski dziennikarz najwyraźniej nie sprawdza tego, o czym mówi. Skóra jest ubocznym produktem  konsumpcji mięsa . To oznacza, że zwierzę , z którego jest zrobiona, zostało już zabite dla mięsa. Natomiast dla uzyskania futra obdziera się ze skóry żywe zwierzęta.

Tak, obdziera się żywcem! Niech pan lepiej sprawdzi podawane przez siebie fakty! Natomiast moja okładka magazynu "Staff" ukazała się w lutym 2006 roku i mam tam na sobie  kamizelkę ze sztucznego futra.

Spróbuj jeszcze raz, Ziemkiewicz. Niesamowite, co ludzie zrobią dla rozgłosu. Komiczne!

Teraz pozostaje nam tylko opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)