POLECAMY

Springfield - zakupowa akcja Shop & Go

Wybierz ciuchy, nie płać i leć z nimi w super podróż!
 Springfield - zakupowa akcja Shop & Go
Któż nie marzy o tym, aby móc wybrać mnóstwo ubrań w sklepie i wcale za nie płacić? Móc spakować je wszystkie do walizki i wyruszyć w podróż marzeń po Europie? Springfield sprawi, że to marzenie stanie się rzeczywistością, wystarczy przyłączyć się do akcji Shop&Go między 7 a 10 września.

To także czas 25% obniżki na całą kolekcję. Wystarczy zrobić w tych dniach zakupy w sklepach Springfielda, zarejestrować się na stronie www.spf.com/shopandgo . Akcja przeprowadzana jest w Polsce a także m. in. w Hiszpanii, Francji, Portugalii i na Węgrzech.

Zwycięzca z każdego kraju oraz czwórka jego przyjaciół będą mieli 5 minut na spakowanie swojej walizki ubraniami w salonie SPF, a także szansę na odbycie wspaniałej podróży po Europie. Będzie to wyjątkowa podróż. Bez pośpiechu i szalonego tempa życia, zgodnie z nowym trendem slow travel.

W poszukiwaniu spokoju i równowagi, podróżując pociągiem od Berlina, przez Amsterdam do Barcelony. Ta wyprawa to również możliwość obcowania z naturą i przyrodą, niecodzienna szansa przenocowania w koronach drzew.

SHOP&GO
7 – 10 WRZEŚNIA 2011
SALONY SPRINGFIELD


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)