To jest hit! Plażowanie w sportowym stylu

Sportowo też może być sexy
Joanna Mroczkowska / 20.05.2016 06:29

Trend na sportowe ciuchy noszone na co dzień wciąż trwa. Dlatego też nawet na plaży nie obejdziemy się bez niego. I słusznie w końcu jednoczęściowe stroje kąpielowe nie muszą być wcale nudne. A nawet mogą być bardziej sexy niż bikini. Im mniej pokażemy tym więcej zostawiamy dla wyobraźni...? :)

Sportowe stroje kąpielowe - to jest hit!

W tej galerii jednak skupimy się nie tyle na jednoczęściówkach, co specyficznej ich odmianie. Brakuje tu fiszbin i wypełnianych miseczek. Nie mamy tu głębokich dekoltów czy głęboko wyciętych pleców. Mamy w zamian komfortowe kroje w modnych kolorach a przede wszystkim na sportową modłę.

Stroje kąpielowe w tym stylu pojawiały się na pokazach m.in. Moschino, Kenzo czy Jeremiego Scotta. Inspirowane latami 90. cudeńka z lycry trafiły do znanych sieciówek (H&M, Tally Weijl, New Look, Zalando.pl). A nosić je możemy nie tylko na basenie, gdzie liczy się wygoda, ale i na plaży. To one zrobią największą furorę a my nie będziemy musiały przejmować się wałeczkami na brzuchu :)

 

#Repost @jessicasimpson ・・・ Enough said 🚧 @nicolechavezstyle #thecape 📸 @itsjeremyscott #moschino

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Moschino (@moschino)

 

SUMMER BEACH BOD WORK OUT BE LIKE DIZ 💪🏼⚫️👙

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jeremy Scott (@itsjeremyscott)

Więcej mody plażowej:

Byłyśmy na pokazie Calzedonia Summer Show 2016 12 rzeczy, które musimy mieć ze sobą na plaży Polska projektantka i jej stroje kąpielowe Marysia Swim

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)