Małgorzata Kożuchowska zostawiła do podziału 9 tysięcy za dzień!/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Spadek po Kożuchowskiej - kto go otrzyma?

Małgorzata Kożuchowska rozstając się z serialem "M jak miłość" zostawiła do podziału swoją pensję... Kto ją otrzymał?
/ 17.11.2011 02:16
Małgorzata Kożuchowska zostawiła do podziału 9 tysięcy za dzień!/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Jak powszechnie wiadomo Małgorzata Kożuchowska rozstała się na dobre z serialową postacią, jaką grała w "M jak miłość" - Hanną Mostowiak. Kożuchowska chciała, aby Hanka zakończyła swoje życie - jak twierdziła aktorka, Hanna Mostowiak nie powinna wyjeżdżać, ponieważ wtedy nie będzie kojarzona, aż tak pozytywnie.

Zatem specjalnie dla niej zaaranżowano scenę śmierci, która w Internecie robi furorę - Hanna Mostowiak i jej nieszczęśliwe starcie z kartonami przeszło do historii.

Uśmiercenie Mostowiak jednoznacznie zamknęło drogę powrotu Kożuchowskiej do serialu. Jedyne co po niej zostało to pensja do podziału. Za jeden dzień zdjęciowy Kożuchowska dostawała 9 tysięcy złotych. Jak twierdzą producenci za tą sumę zatrudnią czterech nowych aktorów, którzy już wkrótce pojawią się w serialu i będą urozmaicać widzom fabułę.

Małgorzata Kożuchowska/ fot. MWmedia

Wiemy także, że wśród nowo zatrudnionych aktorów znajdzie się Agnieszka Sienkiewicz, która ma zagrać rolę dziewczyny, bliskiej Markowi Mostowiakowi...czyli niejako zastąpi Kożuchowską.

Zobacz też: Weronika Marczuk w jury "You can dance"

Tagi: gwiazdy