H&M, Sonia Rykiel fot. FREE

Sonia Rykiel dla H&M

Nie wiecie jeszcze co chciałybyście dostać od Mikołaja? Co powiecie na cudne ciuchy od samej Sonii Rykiel? Zagwarantuje wam je H&M!
/ 30.11.2009 10:52
H&M, Sonia Rykiel fot. FREE

Na razie z wypiekami na twarzy czekamy na kolekcje Jimmy Choo dla H&M, która wejdzie do sklepów już w listopadzie, a tu już dochodzą nas informacje o kolejnej sławie ze świata mody, która podjęła współpracę z H&M. Sonia Rykiel, zwana też "królową dzianiny" przygotowuje niespodzianki na zimę i wiosnę! Pierwsza kolekcja wejdzie do sklepów 5 grudnia 2009. Znajdziecie ją w 1500 sklepów na całym świecie, a także w butikach samej Sonii Rykiel.

H&M i Sonia Rykiel, z przyjemnością informują także o kolejnej współpracy na wiosnę 2010. Znajdą się w niej: kultowa kolekcja dzianin dla kobiet i dziewczynek (w wieku od 1,5 roku do 8 lat) oraz towarzyszące jej zabawne dodatki. Kolekcja ta pojawi się 20 lutego 2010 w około 250 sklepach H&M.

- Sonia Rykiel to prawdziwa ikona świata mody, której specjalnością jest styl stworzony wokół kobiecości. Paryski szyk i nowoczesność, ale też funkcjonalność, wygoda i ubrania nadające się do noszenia. Jej podejście do życia wywołuje podziw kobiet na całym świecie, niezależnie do wieku. Bardzo nam się spodobał zabawny, szykowny pokaz mody Soni Rykiel z okazji 40-lecia powstania firmy. Kolekcja dla H&M utrzymana jest w tym samym duchu rozkoszowania się bielizną. Jest to bardzo nowoczesny, inny rodzaj bielizny damskiej. Kiedy zaczęliśmy nad nią pracowałaś z Sonią Rykiel, po prostu nie mogliśmy przestać - mówi Margareta van den Bosch, creative advisor H&M. - Jest to wspaniały akcent podkreślający naszą główną kolekcję.