Solar - dla kobiet znających swoją wartość

Firma Solar realizuje filozofię firmy kreując wizerunek Polskich kobiet poprzez propozycje ciekawych kolekcji, skierowanych dla kobiet emocjonalnie dojrzałych, znających swoją wartość i pragnących wyrazić swoją osobowość poprzez modą i zarazem swobodną stylistykę.
/ 26.09.2007 17:12
Firma Solar od 17 lat konsekwentnie realizuje filozofię firmy kreując wizerunek Polskich kobiet poprzez propozycje ciekawych kolekcji, skierowanych dla kobiet emocjonalnie dojrzałych, znających swoją wartość i pragnących wyrazić swoją osobowość poprzez modą i zarazem swobodną stylistykę.

Obecny Solar oferuje całościową kolekcję dla kobiet, składającą się z linii dzianinowej, kostiumowo-płaszczowej, codzienno-weekendowej oraz wyjściowo-karnawałowej.

lekka miejska stylistyka wpisana w kanony nowoczesnych trendów, z zachowaniem indywidualnych form i wzorów zapewniła Solarowi wysokie i stabilne miejsce na polskim rynku mody.

Rozwijając trwający od wielu lat dialog z kobietą, wsłuchując się w jej potrzeby i pragnienia, zespół Solar realizuje własną filozofię, która przyjmuje dojrzałą, świadomą określoną formę wyrażoną przez materiał, krój i sztukę.