POLECAMY

Smart shopping, czyli mądre kupowanie

Smart shopping to termin od wielu lat funkcjonujący na Zachodzie. Oznacza maksymalnie dobrej jakości produkty za stosunkowo najniższą cenę. Innymi słowy jest to najlepszy sposób, aby mało wydać i dobrze wyglądać.
Smart shopping, czyli mądre kupowanie

Tanie kupowanie – kiedyś obciach, obecnie styl życia. Jeszcze nie tak dawno temu najlepszym sposobem zaistnienia w towarzystwie, czy podkreślenie swojego statusu były zakupy w drogich sklepach, dzisiaj trendy jest smart shopping.

Polega to na szukaniu najkorzystniejszych ofert, mądrym korzystaniu z wyprzedaży, kupowaniu w outletach (sklepach, które oferują kolekcję pełnowartościową, ale z poprzedniego sezonu za dużo niższą cenę). Takie łowy nie dość, że oszczędzają pieniądze, które możemy wydać na inne przyjemności, to jeszcze przynoszą ogromną satysfakcję.

Zobacz także: Kupuj taniej w sieci

Jako personal shopper (doradca zakupowy) często proponuję klientom zakupy w duchu smart. Ostatnim razem podczas zakupów z klientką, która potrzebowała prawie całej garderoby zrobiłam zestawienie cen regularnych i tych za które kupiłyśmy ubrania i dodatki. Rachunek był zadziwiający: stosunek wyglądał 4758 zł do 2324 zł, czyli zaoszczędziłam dla mojej klientki ponad 100% wydanej kwoty. Przy czym ubrania, buty i dodatki były bardzo dobrej jakości i bardzo nowoczesne, które – przy kilku moich wskazówkach- łączy znakomicie, wyglądając profesjonalnie i ciesząc się rewelacyjnym wyglądem.

Zobacz także: Jak robić tanie zakupy grupowe

Zatem do dzieła! Szukajmy, sprawdzajmy i kupujmy najlepszy asortyment za niskie pieniądze, ciesząc się zdobyczą!

Autorem tekstu jest Małgorzata Kusper - stylistka.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)