POLECAMY

Słynny hokeista na stażu u Anny Wintour

Zawodnik drużyny hokejowej New York Rangers, Sean Avery, rozpoczął letni staż w amerykańskim Vogue'u.
Słynny hokeista na stażu u Anny Wintour fot. ONS
Moda i sport to dziedziny, które nawzajem się inspirują, ale chyba nigdy wcześniej w taki sposób. Nawet sama diablica świata mody, Anna Wintour, musiała być zaskoczona, gdy pierwszoligowy, amerykański hokeista Sean Avery zadzwonił do niej z prośbą o letni staż. Widoczne było jego zamiłowanie do modnych ciuchów (po tym jak schodził z tafli), ale przecież wielu sportowców ma słabość do stylowych ubrań i mimo to nie zatrudniają się w magazynach mody.

Avery to jeden z najlepszych zawodników hokejowej ligi, z pensją 2 miliony dolarów na sezon. Ale jak sam mówił ostatnio brakowało mu pasji do sportu: "Hokej mnie nudzi. O wiele bardziej chciałbym pracować jako redaktor w magazynie mody". Wintour bez wahania przyjęła tak nietypowego praktykanta. Do końca nie wiadomo czym będzie zajmował się w Vogue'u. Ale ponoć Wintour obiecała, że będzie zabierać go ze sobą na pokazy. Podobno Avery uczestniczył już, wraz z redaktor naczelną, w Tygodniu mody haute couture w Paryżu, który odbywał się przed paroma dniami.

Wszyscy oglądaliśmy "Diabeł ubiera się u Prady" i wiemy, że jednym z obowiązków praktykanta w Vogue'u jest podawanie kawy. Ale wygląda na to, że w tym Avery ma już doświadczenie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)