POLECAMY

Sierpniowa wyprzedaż na Saltandpepper.pl

Od 8. rano 18 sierpnia do 8. rano 20 sierpnia w butiku Saltandpepper.pl rozpocznie się cykliczna wyprzedaż kolekcji polskich projektantów zwana Designer Sample Sale. Jak zwykle odbywa się pod hasłem "Moda w zasięgu myszy".
Sierpniowa wyprzedaż na Saltandpepper.pl

Saltandpepper.pl oraz polscy projektanci mody zapraszają wszystkich pasjonatów mody na akcję Designer Sample Sale "Moda w Zasięgu Myszy". Wielka wyprzedaż kolekcji letnich ponad 50 polskich projektantów mody odbędzie się na stronie Saltandpepper.pl. Zniżki przygotowane z okazji Designer Sample Sale będą sięgać 70%.

Zobacz także: Kreacje Doroty Zielińskiej - galeria

Projektanci biorący udział w Designer Sample Sale:

Kolekcje damskie:

Aga Kawala-Surma, AgataRe, Agnieszka Gruszka, Agnieszka Światły, Babich, Dorota Zielińska, Femini, Green Establishment, Grome Design, Imunzi, Kasia Hubińska, Kasia N, Kasia Zapała, Langner, LuluCastagnette, Łukasz Stępień, Maja Kotecka, Maxima, Milita Nikonorov, Polkowska, Rina Cossack, Sabra, Street Style, Sylwia Majdan, Tarnowska & Kułak, YY.fashion, Zemełka&Pirowska

Zobacz także: Sukienki Agnieszki Światły

Torebki i buty:

Aga Kawala-Surma, Green Establishment, Kamińska, Łukasz Stępień, Sweet & Deadly Shoes

Biżuteria i akcesoria:

Aga Kawala-Surma, Milita Nikonorov, Pearl Monika Ufa, Świerkowska-Korale, YY.fashion

Dziecko:

Baby Holiday, Fasi

Kolekcje męskie:

Calvin Klein, Emilia Korycka, Green Establishment, Kael, Kenzo, Lacroix, Łukasz Stępień, Moschino, Ungaro

Gdzie i jak kupować? Oczywiście on line na stronie www.saltandpepper.pl od 18 do 20 sierpnia (godzina rozpoczęcia i zakończenia - 8. rano)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
Nie dodałam oczywiście jednego - refleksu do wyprzedaży on-line, bo napisałam to tak jakby był to sklep w centrum Warszawy :D
/8 lat temu
To fakt, byłam na tym wydarzeniu w tym roku i niestety, ale nic ciekawego tam nie upolowałam. Przyszłam trochę za późno i najlepsze rzeczy już były rozebrane, zostały same resztki. Niestety, ale trzeba mieć refleks do wyprzedaży, którego mi niestety brakuje.
/8 lat temu
bardzo lubię wyprzedaże na saltandpeper.pl, świetne rzeczy, gorej że dostawa dosyć długo trwa, co w przypadku chęci zmiany towaru wydłuża czas niemiłosiernie.