POLECAMY

Anna Wendzikowska w Siemens FreshLook

Maciej Zień, Karolina Malinowska i Anna Wendzikowska jurorami w konkursie modowym
Anna Wendzikowska w Siemens FreshLook fot. Magda Sobieska


Do wygrania 3 000 zł na wymarzone stylizacje i zakupy w towarzystwie gwiazd polskiej sceny modowej. Znamy już pierwszego zwycięzcę!

Od 22 kwietnia do loży ekspertów e-magazynu Siemens FreshLook dołączy Anna Wendzikowska, pasjonatka mody, zawsze prezentuje się w nienagannych stylizacjach i kreacjach od najlepszych projektantów, m.in. Macieja Zienia.

Znana dziennikarka będzie nie tylko oceniać prace konkursowe i dzielić się swoimi modowymi inspiracjami w e-magazynie Siemens FreshLook,  będzie także towarzyszyć finalistom konkursu w trakcie wielkiego zakupowego szaleństwa w warszawskich Złotych Tarasach.

Mężczyzna wygrywa pierwszą edycję Siemens FreshLook

Najlepszą stylizacją iskrzącej kolorami edycji Blask Neonów okazała się kreacja Damiana Budy, która zdobi okładkę pierwszego numeru magazynu Siemens FreshLook.  

Genialne stylizacje, wyważone i na czasie. Nie jest łatwo facetowi zmierzyć się z tak trudnym tematem, jakim są neony, ale jemu modowe eksperymenty nie są straszne - uzasadnia wybór zwycięzcy Karolina Malinowska.

Karolina Malinowska i Maciej Zień wyróżnili także najlepsze ich zdaniem prace uczestników edycji oraz podzielili się z czytelnikami magazynu swoimi neonowymi inspiracjami. W magazynie znalazł się także, m.in.  felieton jednej z najpopularniejszych blogerek modowych – Charlize Mystery i zupełnie nowy dział: Jak powstaje kolekcja.

Geometric Look

Macie w szafie ulubione ciuchy w geometryczne wzory, a może lubicie eksperymentować z kształtem ubrań i oryginalnymi fasonami?  Konkurs na stylizacje trwa jeszcze tylko do 19. maja. Temat bieżącej edycji to Geometric  Look. Swoje stylizacje możecie zgłaszać na stronie konkursu.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Bardzo lubię Annę Wendzikowską, cenię jej talent dziennikarski, jej urodę, urok i jej styl. Ma klasę. Mój typ kobiety.