Seksowny czworokąt w "JOŚ"

Podważamy wyniki show: Jabłczyńska nie powinna odpaść z "Jak Oni śpiewają?". Zobacz, dlaczego!
/ 12.10.2009 02:03
Podważamy wyniki show: Jabłczyńska nie powinna odpaść z „Jak Oni śpiewają?”. Zobacz, dlaczego!

5 odcinek VI edycji programu „Jak Oni śpiewają?” dla śledzących i komentujących metamorfozy gwiazd był nie lada gratką. Uczestnicy wystąpili w duetach, a ich stylizacje były utrzymane w tym samym klimacie, co automatycznie skłoniło nas do krytyki porównawczej tego zjawiska. Jak się okazuje wokalna przewaga nie zawsze przekłada się na prezencję. Kto w pojedynkach duetów wypadł lepiej ze względu na wygląd?

Seksowny czworokąt w
Patrycja Kazadi w duecie z Joanną Jabłczyńską - obie w czarnych gorsetowych górach

Do pojedynków modowych zakwalifikowaliśmy w tym tygodniu: Patrycję Kazadi i Joannę Jabłczyńską oraz Joannę Liszowską i Agnieszkę Włodarczyk.

Seksowny czworokąt w
Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska - obie w body z piórami

Było rzeczywiście gorąco i seksownie pod względem stylizacyjnym. Oceny jury były dla duetów łaskawe i dyplomatyczne, choć każde "czułe ucho" na pewno wychwyciło, że Joanna Liszowska śpiewa pewniej i radzi sobie lepiej, niż Agnieszka Włodarczyk, a Patrycja Kazadi jednak wyprzedza Joannę Jabłczyńską wokalnie.

Lateksowe diwy

Duet Kazadi – Jabłczyńska wypadł na scenie świetnie śpiewając kultowy utwór Maryli Rodowicz „Sing, sing” i równie dobrze wyglądał. Jeśli jednak popatrzyło się dokładniej, dało się zauważyć szczegóły, które pozwalają ocenić kto wypadł lepiej.

Seksowny czworokąt w
Duet Kazadi - Jabłczyńska, 5 odcinek VI edycji „Jak Oni Śpiewają?”, która z nich Twoim zdaniem wygląda lepiej? Komentuj na dole, pod artykułem

Patrycja miała na sobie czarną kreację składającą się z gorsetowej góry z lakierowanymi wstawkami oraz obcisłym, dopasowanym dołem sięgającym przed kolano. Do tego: czarne rajstopy i pantofle na platformie oraz wysokim obcasie, a także dzianinową, czarną czapkę na głowie, plus czarne rękawiczki. Joanna zaś założyła czarną bieliźnianą, koronkową i delikatną górę na ramiączkach, która została uzupełniona dla kontrastu lateksowo-lakierowaną "resztą" o długości przed kolano. Na nogi – połyskujące kozaczki do pół łydki i podkolanówki przed kolano oraz koronkowe, długie rękawiczki.

Naszym zdaniem Jabłczyńska, którą nie raz już chwaliliśmy za jej rewelacyjne „negliże”, i tym razem nie zawiodła. Szkoda tylko, że niebotycznie długie i zgrabne nogi zostały zakryte, wolelibyśmy tu maksikozaki lub szpilki. Fryzura inspirowana stylem retro dopełniła genialnie całości. W przypadku Kazadi: owszem, wiadomo, że grunge znowu powrócił i święci triumfy, a Patrycja jest śliczną dziewczyną, ale może coś bardziej odpowiedniego w tym wypadku przydałoby się na głowę, np. figlarny toczek? Już raz jej nakrycie głowy zrobiło furorę, warto by było to powtórzyć.

Marma – lejdis

Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk wykonały znany utwór "Lady Marmalade" i przeistoczyły się na scenie w kurtyzany ze starego Moulin Rouge. Kostiumy z pewnością jakością i stylem odbiegały nieco od tych z musicalowej ekranizacji Baza Luhrmanna, ale kicz był tutaj obligatoryjny.

Seksowny czworokąt w
Duet Liszowska - Włodarczyk, 5 odcinek VI edycji „Jak Oni Śpiewają?”, która z nich Twoim zdaniem wygląda lepiej? Komentuj na dole, pod artykułem

Obie miały na sobie body odsłaniające ramiona, dekolty, plecy i podkreślające biust, obszyte mnóstwem piór. Obie eksponowały nogi. Agnieszka miała czerwony kostiumik z czarnym, pierzastym ogonem i szpilki, Joanna – czarny z czerwonym, "pierzastym" trenem, a na nogach lateksowe maksikozaki. Wszystko uzupełnione długimi rękawiczkami. Liszowska problemów z metamorfozą nie miała wcale, Włodarczyk, jak sama stwierdziła, była nieco skrępowana tak odważnym strojem. Jak się okazuje zupełnie niesłusznie. Wypadła, naszym zdaniem, w tej stylizacji zdecydowanie lepiej. Liszowską można było ubrać w podobnym stylu, ale bardziej odpowiednim do jej sylwetki.

Kto Twoim zdaniem wypadł lepiej? Komentuj poniżej, pod tekstem. U dołu znajdziesz też naszą galerię zdjęć z programu, tam możesz przyjrzeć się bliżej wszystkim kreacjom i metamorfozom swoich faworytów.

Relacja z przebiegu 5 odcinka VI edycji "Jak Oni Śpiewają?">>>

WU
Fot. MWmedia
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.02.2011 23:13
kazadi, włodarczyk