Sekretne spojrzenie na kolekcję Paprocki & Brzozowski

Niepowtarzalny wieczór poświęcony modzie, sztuce i muzyce, czyli Secret Lashes Fashion Show, zapadnie na długo w pamięć gościom przybyłym do Sopotu. 27 sierpnia obędzie się tam pokaz mody duetu Paprocki & Brzozowski, a całe wydarzenie uświetni występ Natalii Kukulskiej. Imprezę poprowadzi znana osobowość telewizyjna i modelka – Joanna Krupa.
/ 07.03.2008 23:30

Niepowtarzalny wieczór poświęcony modzie, sztuce i muzyce, czyli Secret Lashes Fashion Show, zapadnie na długo w  pamięć gościom przybyłym do Sopotu. 27 sierpnia obędzie się tam pokaz mody duetu Paprocki & Brzozowski, a całe wydarzenie uświetni występ Natalii Kukulskiej. Imprezę poprowadzi znana osobowość telewizyjna i modelka – Joanna Krupa.

Zdominowała rynek kosmetyczny innowacyjną metodą przedłużenia rzęs 1:1, a  teraz uderza w świat mody. Najpopularniejsza w naszym kraju marka dbająca o wygląd i gęstość kobiecych rzęs – Secret Lashes, chce uczcić swoją obecność na polskim rynku i zapowiedzieć wprowadzenie nowych, rewolucyjnych produktów.

O wrażenia estetyczne w najbardziej luksusowym hotelu w Trójmieście zadba duet Paprocki & Brzozowski. Zaprezentowane przez nich oryginale kreacje z pewnością nacieszą najbardziej krytyczne oko. W Sheraton Sopot Hotel tego wieczoru swój recital wykona jedna z czołowych polskich wokalistek. Swoją barwą głosu, charyzmą i energią sceniczną zarazi wszystkich Natalia Kukulska.

Całość poprowadzi Joanna Krupa - znana na całym świecie fotomodelka, która znalazła się w zestawieniu 100 najgorętszych kobiet miesięcznika "Maxim". W Polsce kojarzona głownie jako jurorka w programie „Top Model. Zostań modelką.”

Secret Lashes Fashion Show to największe wydarzenie modowe tego sezonu w Trójmieście. Swoją wyjątkowością wzbudziło zainteresowanie wiele osób z świata polskiego show-biznesu. Nie może na nim zabraknąć i Ciebie – serdecznie zapraszamy!

Data: 27 sierpnia 2011 / sobota
Miejsce: SHERATON Sopot Hotel
Start: 20:00

pokaz: PAPROCKI&BORZOZOWSKI
recital: NATALIA KUKULSKA
prowadzenie/gość specjalny: JOANNA KRUPA

Wejście: zaproszenia/ bilety 250 PLN do kupienia na stronie www.secretlashesfashionshow.pl
Organizator: Secret Lashes, Agencja HouseBrand PR
Partnerzy: Jaworscy Nieruchomości, Multibank, Eurostyl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.09.2011 21:34
Czy ktos slyszal o najblizszej imprezie w Silesi w Katowicach?Podobno w Burger Kingu bedzie mozna wygrac duzo jedzenia!!