POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Technologia jest kobieca! Weź udział w konkursie Samsung i przekonaj się sama

Do wygrania unikalne bluzy Femi Pleasure!
WYNIKI KONKURSU: Technologia jest kobieca! Weź udział w konkursie Samsung i przekonaj się sama fot. serwis prasowy Samsung

Bluzy Samsung x Femi Pleasure powędrują do użytkowniczek:

bboybemybaby, wodzi i paradoxa


GRATULUJEMY!
 

Zainteresowanie kobiet technologią stale rośnie. Jesteśmy na bieżąco z technologicznymi nowinkami, znamy najnowsze produkty, korzystamy z zaawansowanych funkcji. Pozostajemy przy tym jednak sobą, personalizując nasze urządzenia i wybierając najciekawsze dla nas aplikacje.

Nagrody w konkursie

Mamy dla was 3 modne bluzy z limitowanej kolekcji Samsung x Femi Pleasure. W kolorach: szarym, różowym i czerwonym

Zadanie konkursowe

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że opiszecie nam, jaki jest Wasz sposób na twórcze wykorzystanie technologii? Może korzystacie z ciekawych aplikacji do projektowania lub gier rozwijających twórcze myślenie? A może macie swoją ulubioną funkcję w smartfonie, która umożliwia Wam twórcze wyrażenie siebie? Czekamy na Wasze odpowiedzi z niecierpliwością do 8. grudnia 2014!
 

biorę udział w konkursie

 

Więcej o inicjatywie Samsung

Wspaniałą inspiracją i przykładem dla wielu kobiet na to jak można w pełni korzystać z technologii, jest inicjatywa Samsung w postaci kobiecego bloga Pieknieproste.pl Zmieniające się na blogu ambasadorki, prowadzą go pod kątem swoich sposobów na korzystanie z  technologii. Czytelniczki mogą znaleźć tam wiele ciekawych inspiracji i rozwiązań ułatwiających codzienne obowiązki i pracę.

Poprzednimi ambasadorkami bloga były wspaniałe polskie projektantki, właścicielki marki odzieżowej Femi Pleasure. Dziewczyny w swoich postach skupiły się na twórczym wykorzystaniu technologii i zdradziły czytelniczkom, skąd same czerpią inspirację dla swoich projektów. Specjalnie dla Samsung Pięknie Proste zaprojektowały też piękne bluzy, które teraz możecie wygrać  w konkursie!

Zachęcamy także do czytania bloga Agaty Nowickiej, rysowniczki i obecnej ambasadorki Samsung Pięknie Proste!

 

 

 

bluza Femi Pleasure


 UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Konkurs trwa w dniach 2.12.2014-16.12.2014

Regulamin konkursu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)