Sabra – trendy sezonu wiosna – lato 2007

W sezonie wiosna – lato 2007 Sabra kładzie nacisk na geometryczną grę grochów i pasków oraz motywów ...
/ 21.06.2007 09:27
W sezonie wiosna – lato 2007 Sabra kładzie nacisk na geometryczną grę grochów i pasków oraz motywów kwiatowych, które bardzo wzmacniają kobiecość. Miękkie drapowane materiały, bawełny i dżerseje wniosą życie w modę. Kolekcja jest nasycona wyrazistymi barwami.

Marynistyczny styl retro przypomni nam sylwetkę i detale mody lat 40-tych i 60-tych ubiegłego wieku. Kolory to biały, żółty, czerwony, zielony, turkusowy. Kolekcja ta oznacza bardziej wyrafinowane linie i mnóstwo wspaniałych kreacji. Sabra promuje kobiecość i zmysłowość, dlatego też jest bardzo różnorodna i cechująca się przepychem. Głównie chodzi o atrakcyjny wygląd: szykownie i wygodnie.

W innej grupie o stosunkowo kobiecym charakterze znajdują się ubrania uszyte z lekkich i delikatnych materiałów jak jedwab i satyna. Przede wszystkim pierwszoplanowe są materiały, które pomagają osiągnąć upragniony w tym sezonie elegancki wygląd. W ubraniach w zdecydowanych kolorach zieleni szmaragdu, czerwieni rubinu, purpury ametystu i cytryny kobiety pokazują siebie. U pań skupiamy się na dekolcie i biodrach, ubrania są nieco bardziej przylegające, ale nie obcisłe. W powiewnych bluzkach i tunikach widać dużą dozę romantyzmu. Kolekcja jest skierowana do kobiet aktywnych, które kreują swój wizerunek czerpiąc inspiracje z najnowszych trendów mody. Mimo, że kolekcja wiosna - lato 2007 nie rezygnuje ze swobody jednak zdecydowanie będzie eleganckim sezonem.

Kolory: biel, czerń, słoneczny żółty, niebieski, zieleń, czerwień. Barwy są zarazem łagodne i neutralne ale i również dość jaskrawe. W niektórych stylach ważne są zimne kolory w innych natomiast kluczowe są zimne pastele. Modne są głębokie odcienie.

Wzory: wśród wzorów mamy paski, grochy i kratę oraz motywy kwiatowe. Modne są również różnorodne nadruki.

Materiały: bawełna cienka i gruba, jedwabna satyna.

Zobacz najnowszą kolekcję firmy Sabra:
Firma SABRA została założona w Turcji w 1994 roku przez Sabriego Sami Yilmaz. SABRA jest bardzo nowoczesną i dynamiczną firmą, która ma ambicje stać się marką światową. Cały proces produkcji odbywa się w jednym miejscu, we własnych fabrykach w Turcji. Zakłady produkcyjne znajdują się w Stambule w Haramidere i Ikitelli.

SABRA ma własnych projektantów i stylistów. Nowoczesne zarządzanie, wysoka jakość produktów i niepowtarzalne wzornictwo sprawiają, że marka umacnia pozycję na rynkach już zdobytych oraz zabiega o nowe. SABRA posiada sklepy w Turcji, w Rumunii, w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Firma korzysta z najnowszych osiągnięć w technologii produkcji, nieustająco prowadzi prace badawcze, rozwojowe i ulepszające na każdym etapie działalności zarówno w procesach produkcyjnych, projektowych jak i w sprzedaży.

Celem strategicznym firmy jest zbudowanie mocnej pozycji na rynkach światowych. W Polsce firma SABRA rozpoczęła działalność w roku 2000 sprzedażą hurtową.
Po pięciu latach obecności, po zdobyciu zaufania klientów podjęto decyzję o tworzeniu detalicznych sklepów firmowych w centrach handlowych stolicy. Marka posiada salony w Blue City, Wola Park oraz w Złotych Tarasach.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)