POLECAMY

Sablewska i Szlagowska - o swoich planach!

Maja Sablewska wraz z nową podopieczną - Tolą Szlagowską pojawiły się w "Dzień Dobry TVN". Zobacz, co mówiły o muzyce i swoich planach!
Sablewska i Szlagowska - o swoich planach! fot. MWmedia

Wiele kontrowersji wzbudziła ostatnio głośna "para" - duet Sablewska - Szlagowska. Tola Szlagowska, niegdyś wokalistka Blog 27 rozkręca swoją solową karierę i to z pomocą Mai Sablewskiej - kontrowersyjnej menadżerki, a zarazem jurorki "X-Factora".

Mai Sablewskiej przedstawiać nie trzeba. Wszyscy znamy także jej taktykę - stawia na rewelacyjny wygląd gwiazdy, którą się opiekuje, a także... cóż, nieco szokuje skandalami, które zwracają uwagę wszystkich :)

Dlatego jesteśmy niesamowicie wręcz zaskoczeni tym, co Maja zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN".

Otóż Maja powiedziała, że Tola nie potrzebuje skandali - jej muzyka obroni się sama. To znaczy, że Maja trafiła na gwiazdę albo z ogromnym talentem, albo taką, która nie lubi skandali i ma swoje plany na rozwój kariery!

Jesteśmy pod wrażeniem i oczywiście gratulujemy!

Z ciekawostek możemy dodać tylko, że Maja powiedziała, iż już wcześniej miała pracować z Tolą. Jednak wtedy współpracowała z Dodą i po prostu - nie udało się. Teraz jednak zamierzają to nadrobić.

Zobacz też: Adam Darski vs Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)