Ruszają metamorfozy Kreacje-Wariacje

Wiemy jak bardzo lubicie metamorfozy i porady stylistów. Przeczytajcie o nowej akcji ekipy pod przewodnictwem „polskiego Goka Wana” czyli Piotra Sałaty. Możesz się zgłosić i zmienić lub udoskonalić swój styl!
/ 29.09.2016 17:15

Wiemy jak bardzo lubicie metamorfozy i porady stylistów. Przeczytajcie o nowej akcji ekipy pod przewodnictwem „polskiego Goka Wana” czyli Piotra Sałaty. Możesz się zgłosić i zmienić lub udoskonalić swój styl!

Jesienne Kreacje-Wariacje to cykl spotkań, podczas, których każda z kobiet będzie mogła dokonać zmiany wizerunku pod okiem najlepszych specjalistów z branży mody. Specjalnym gościem metamorfoz będzie również Piotr Sałata – polski „Gok Wan”, który udowodni, że każda kobieta może prezentować się wspaniale. W zależności od potrzeb, chęci i odwagi uczestniczek, eksperci zaoferują całkowitą lub częściową metamorfozę, która pomoże zachować im dobre samopoczucie oraz nabrać większej pewności siebie.

Ruszają metamorfozy Kreacje-Wariacje

Na początek uczestniczki wysłuchają porad na temat ubioru oraz obecnych trendów w modzie. Następnym krokiem będą indywidualne konsultacje ze stylistą mody, który wykreuje nowy wizerunek, zgodny ze stylem i sylwetką każdej z uczestniczek. Stylista fryzur natomiast zaproponuje zmianę uczesania, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Końcowym etapem metamorfozy będzie krótka szkoła wizażu, czyli konsultacja u wizażystki. Przejrzy ona zawartość kosmetyczek każdej uczestniczki, dobierze kolory, a następnie zaproponuje makijaż oraz krok po kroku wskaże, jak go wykonać samodzielnie. Panie, które przejdą metamorfozę, w nowych kreacjach odbędą również krótką sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem!

Jak i gdzie się zgłosić?

Zajrzyj koniecznie TUTAJ

lub od razu przejdź do formularza zgłoszeniowego TUTAJ

Od 10 października do 19 grudnia 2009, co dwa tygodnie, wszystkie Panie, które nadeślą wcześniej swoje zgłoszenie, zostaną całkowicie „odmienione” przez zespół ekspertów, a przy okazji dowiedzą się:

- Jak kupować ubrania odpowiednie do swojej figury by zachwycać swoim wyglądem?
- Jak wydobyć i podkreślić swoje naturalne piękno?
- Jak zachować fantastyczną fryzurę każdego dnia?

Relacje z przebiegu metmorfoz będzie można przeczytać i obejrzeć oczywiście na We-dwoje.pl! Nie przegapcie!

Zespół ekspercki Jesiennych Kreacji-Wariacji to:

Piotr Sałata – stylista, „polski Gok Wan” znany z programu „Jak dobrze wyglądać nago” w TVN Style. Doskonale rozumie kobiety i ich potrzeby. Z właściwym dla siebie ciepłem oraz  zaangażowaniem stylizuje i radzi. Na stałe związany jest z działem mody magazynów takich, jak:  "Hot Moda & Shopping", "Viva!" i "Viva! Moda". 

Alicja Werniewicz – stylistka, "Hot Moda & Shopping", "Viva! Moda". Pracowała przy programie „Jak dobrze wyglądać nago” w TVN Style. Obecnie współpracuje z polskimi celebrity w ramach dwutygodnika "Viva!".

Ruszają metamorfozy Kreacje-Wariacje

Andrzej Matracki – ma 35 lat i ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie, fryzjer-stylista, współwłaściciel pięciu salonów fryzjerskich (trzech w Polsce, dwóch w Niemczech), zdobywca ponad 100 medali na konkursach fryzjerskich. Od marca 2008 roku złoty medalista Mistrzostw Świata OMC Hairworld Chicago. Dziś pracuje tak, aby własnych kreacji nie powstydzić się jutro, dlatego właśnie jego "dzieła" są ponadczasowe. Niepowtarzalność stylu zawdzięcza zabawie podczas stylizacji. W jego pracy ważny jest włos, jego struktura i historia oraz narzędzie, ale przede wszystkim wizja efektu końcowego, niczym nieograniczona. Całość zaś zespala prawdziwa pasja do fryzjerstwa. W Polsce i na świecie zdobył wszystkie możliwe tytuły. Podsumowaniem dotychczasowej kariery było uhonorowanie go 12 września 2009 roku statuetką osobowości roku, najbardziej prestiżową nagrodą na  świecie (Oskary fryzjerstwa!) wręczaną przez Organizację Intercoiffure Mondial.

Magda Atkins – ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydział Malarstwa. Swoją pasję do wizażu zaczerpnęła z malarstwa, gdzie "każdą twarz traktuje jako malarskie czyste płótno, na którym zawsze chce stworzyć piękny obraz". Podczas swojego 10-letniego pobytu w Londynie ukończyła Akademię Wizażu i przez wiele lat była związana z firmą Bobbi Brown, gdzie pracowała jako wizażystka w znanej powszechnie mekkce mody Harrods. Dzięki swojej pracy nawiązała liczne kontakty z wieloma celebrity i miała okazję pracować jako make-up artist podczas London Fashion Week, przy licznych spektaklach teatralnych i musicalach, podczas sesji zdjęciowych, współpracowała również z wieloma tamtejszymi agencjami mody. Od 2006r. przebywa w Polsce i ma na swoim koncie pracę jako główny wizażysta takich marek jak: SmashBox, Revlon, IsaDora, Pupa, ArtDeco oraz pracę z wieloma polskimi celebrity jak: Katarzyna Herman, Aneta Kręglicka, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Joanna Koroniewska, Grażyna Wolszczak, Beata Sadowska i wiele innych. Współpracuje z wieloma tytułami znanych magazynów między innymi: Twój Styl, Joy, Samo Zdrowie, Zwierciadło, Olivia, Viva, Poradnik Domowy.

Informacja, zapisy:
https://polki.pl/we-dwoje/jesienne_kreacje_wariacje,0.html

 Terminy spotkań:
10 i 24 październik, 14 i 28 listopad, 5 i 19 grudzień (2009)

UWAGA! Koszt spotkania: 890 zł           

Ruszają metamorfozy Kreacje-WariacjeOrganizator i miejsce spotkań: 
Showroom Pomada Fashion Office
Ul. Widok 16/ 25 Warszawa
www.pomada.pl

Partnerzy medialni:
We-dwoje.pl,  Idolo.pl 

Partnerzy akcji:
Bolero

 


 

WU
Źródło: materiały prasowe Pomada Fashion Office