Roman Polański autorem spotu reklamowego dla Prady

Robert Polański dał ostatnio popis prawdziwych umiejętności reżyserskich. Nakręcić dobry film jest trudno, ale nakręcić dobrą reklamę jest jeszcze ciężej. Wśród tysięcy spotów, którymi jesteśmy karmieni w przerwach między filmami i programami, coraz trudniej zaskoczyć oglądaczy czymś naprawdę wyjątkowym. Robert Polański stanął na wysokości zadania i stworzył jedną z najbardziej zaskakujących reklam dla marek modowych.
/ 22.06.2012 05:52

Roman Polański dał ostatnio popis prawdziwych umiejętności reżyserskich. Nakręcić dobry film jest trudno, ale nakręcić dobrą reklamę jest jeszcze trudniej. Wśród tysięcy spotów, którymi jesteśmy karmieni w przerwach między filmami i programami, coraz trudniej zaskoczyć oglądaczy czymś naprawdę wyjątkowym. Roman Polański stanął na wysokości zadania i stworzył jedną z najbardziej zaskakujących reklam dla marek modowych.

Roman Polański autorem spotu reklamowego dla Prady

Filmik nosi tytuł "A Therapy". Główną bohaterką jest marka Prada. Kobieta ubrana od stóp do głów w ciuchy tej właśnie firmy, przychodzi do terapeuty. Zdejmuje zjawiskowe futro, klasyczne czarne szpilki. Bije od niej szyk i elegancja. Kładzie się na kozetce, by opowiedzieć o swojej samotności i o miłości do zmarłego ojca. Terapeuta nie jest tym zbytnio zainteresowany. Jego uwagę przyciąga futro. Zachwycony nie może mu się oprzeć. No cóż nawet mężczyźni mogą mieć słabość do pięknych rzeczy.
Zresztą zobaczcie sami! Co myślicie o tej reklamie?

Reklama Prady autorstwa Romana Polańskiego

Reklama Prady autorstwa Romana Polańskiego