POLECAMY

Robert Pattinson chce być jak Kanye West?

O co chodzi?
Robert Pattinson chce być jak Kanye West? fot. ONS.pl

Okazuje się, że Robert Pattinson zamierza dołączyć do grona gwiazd-projektantów, których w świecie mody jest coraz więcej. Pattinson śladem Kanye Westa, sióstr Jenner oraz Olsen zamierza wypuścić własną kolekcję ubrań. Aktor, o którym w ostatnim czasie nie było zbyt głośno, jak widać poszukuje innych ścieżek kariery, a jedną z nich ma być właśnie projektowanie ubrań.

Robert Pattinson o swojej kolekcji ubrań

Pattinson swoje plany zdradził przypadkowo w wywiadzie dla magazynu „Numero”, gdzie opowiadał o swoim udziale w kampanii marki Dior. W trakcie rozmowy wspomniał jednak, o tym, że on sam również tworzy ubrania .

W ciągu ostatnich dwóch lat odwiedziłem już wielu krawców oraz producentów. Stworzyliśmy już nawet kilka prototypów. Naprawdę uwielbiam to robić. Inspiruje mnie styl miast oraz lokalne kultury. […] Moje propozycje są bardzo różnorodne, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nie chcę jednak mówić o szczegółach, żeby nie zapeszyć

- mówił podczas wywiadu aktor

Robert Pattinson projektantem?

Jak widać aktor podchodzi do sprawy na poważnie i prawdopodobnie stara się stworzyć swoją kolekcję ubrań w sposób przemyślany. Jego wypowiedź jest wyjątkowo tajemnicza i trudno przypuszczać, jak w rezultacie będzie prezentować się kolekcja. Pozostaje tylko oczekiwać na jej premierę. Również nie możecie się doczekać?

Więcej ciekawostek modowych:

Warszawa będzie miała swój tydzień mody?
Francuskie domy mody bojkotują...ale co?
Poznaj najmodniejszy sposób na noszenie torebki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)