Rajstopy w Amerykę? Czemu nie!

W zaprzyjaźnionym z nami butiku internetowym VintageShop.pl pojawiły się wzorzyste rajstopy londyńskiej marki Pamela Mann. Oszałamiają swoimi wzorami!
/ 18.05.2009 15:57

Rajstopy w Amerykę? Czemu nie!W zaprzyjaźnionym z We-dwoje.pl butiku internetowym VintageShop.pl pojawiły się wzorzyste rajstopy londyńskiej marki Pamela Mann. Oszałamiają swoimi wzorami!

Znowu do łask wracają lata 80-te – na topie są jeansy noszone z gęsto ozdobionym t-shirtem (nadruki, cekiny, wstawki z innych materiałów, ogromne wzory i napisy) i zwykłymi trampkami lub tuniką z rękawem a'la nietoperz do długich getrów z lycry, jakie nosiłyśmy na lekcjach wuefu jeszcze w podstawówce.

Alternatywą dla getrów są oldschoolowe rajstopy z oryginalnym nadrukiem koniecznie opowiadającym jakąś historię, we wzory florystyczne, bajkowe, komiksowe czy fantazyjne. Rajstopy w Amerykę? Czemu nie!

Romantyczkom zapewne przypadną do gustu rajstopy w motyle, miłośniczkom prasy codziennej – w nadruki z wczorajszych gazet, dzikim i nieujarzmionym – rajstopy z podobizną lwa. Takie rajstopy doskonale komponują się z prostą, monochromatyczną (bez wzorów) bazą ubraniową - jednokolorowymi szortami, czy krótką spódnicą.

Stworzone dla długich i szczupłych nóg w butach na wysokiej platformie nadają całości charakteru i świadczą o wyobraźni ich właścicielki.

Chcesz zobaczyć więcej ciekawych rajstop marki Pamela Mann? Zajrzyj do naszej galerii zdjęć poniżej.

Cena: 49 zł

Źródło: VintageShop.pl

Materiały zdjęciowe: VintageShop.pl