Projektancka wyprzedaż Saltandpepper - jesień 2009

Jak zwykle informujemy Was o wyprzedaży w zaprzyjaźnionym z nami butiku internetowym oferującym kolekcje projektantów. Zajrzyj na Saltandpepper.pl.
/ 05.10.2009 01:41
Jak zwykle informujemy Was o wyprzedaży w zaprzyjaźnionym z nami butiku internetowym oferującym kolekcje projektantów. Zajrzyj na Saltandpepper.pl.

Projektancka wyprzedaż odbędzie się w internecie i ruszy 7 października 2009 o godzinie 8. rano. Potrwa do 9 października 8. rano.

Lubisz tropić superokazje? Marzy Ci się mała czarna marki Langner? Albo jedwabna bluzka od Violi Śpiechowicz? A może satynowa tunika od Zemełki&Pirowskiej? Jeśli tak, wybierz się na wielkie polowanie w sieci. Saltandpepper.pl i pond 40 polskich projektantów zaprasza na designer sample sale online.

Jesienna wyprzedaż w butiku Saltandpepper

Akcja potrwa tylko przez dwa dni, w czasie których wszystkie kolekcje topowych polskich projektantów zostaną obniżone nawet o 70 procent. To nie byle gratka dla wszystkich kochających modę, bo jak wiadomo kolekcje topowych projektantów na ogół nie podlegają przecenom. Na Saltandpepper.pl tylko przez 2 dni! Potem ceny markowych ciuchów polskich projektantów wrócą do poprzedniego poziomu.

Elektroniczny zegar będzie odliczał czas pozostający do końca akcji promocyjnej. Saltandpepper.pl dysponuje wyjątkowo bogatą ofertą kolekcji polskich projektantów. Wszystkie projekty są niepowtarzalne, oryginalne, nieszablonowe, słowem dalekie od ciuchów-klonów wiszących w tysiącach takich samych sklepów sieciowych w całej Polsce.

Tylko przez dwa dni w Saltandpepper.pl będą czekać setki wyjątkowych, markowych ubrań podpisanych największymi nazwiskami najzdolniejszych designerów w Polsce. I załatwisz to bez wychodzenia z domu! Nie w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, Mediolanie, ale przez internet. Bez kart członkowskich, biletów do sektora gwiazd, zaproszeń dla vipów, bez kolejek. O dowolnej godzinie, w domowym zaciszu przy kawie, herbacie lub lampce wina. Wystarczy kliknąć: www.saltandpepper.pl

Jesienna wyprzedaż w butiku Saltandpepper

Marki i projektanci biorący udział w wydarzeniu:

Kolekcje damskie
Aga Kawala-Surma, Agata Re, Agnieszka Światły, Aj Aj by Ania Zając, Anna Kara, Atelier L'Arte, Babich, Dorota Zielińska, Evija & pa, Ewa Morka, Fama, Femini, Green Establishment, Imunzi, Joanna Zwierzyńska, Kasia Hubińska, Kasia N, Kasia Zapała, Langner, Maja Kotecka, Małgorzata Knopik Skibińska, Marjet Collection, Maxima, Odzieżowe Pole, Paulina Borkiewicz , Polkowska, Rass, Rina Cossack, Sabra, Sistemfive, Sylwia Majdan, Teeteelinka, Viola Śpiechowicz, Wołczyńska & Sobiczewska, YY.fashion, Zemełka&Pirowska, Zień

Torebki i buty
Kamińsa, Menbur, Not-to-Repeat

Biżuteria i akcesoria
Aj Aj by Ania Zając, Galeria Witryna, Lovinki, Magdalena Marszalik
Motiv Art, Pearl Monika Ufa, PoliArt

Kolekcje dziecięce
Baby Holiday

Kolekcje męskie
Emilia Korycka, Green Establishment, Kael, Łukasz Stępień

Warto dodać, że w redakcji We-dwoje.pl już od dawna niektórzy "ostrzą sobie zęby" na taką "małą czarną" marki Langner. To doskonała okazja, żeby upolować upragnioną kreację taniej. Polecamy!

WU
Źródło: materiały prasowe Saltandpepper.pl