Prezenty i zakupy: ENCE PENCE noś na ręce!

Nowa marka Ence Pence prezentuje kolekcje ręcznie robionych, kolorowych i oryginalnych bransoletek. To ciekawy pomysł na prezent. Sprawdźcie!
/ 17.12.2012 10:20

Żyj kolorowo! Właśnie te słowa określają najlepiej działalność nowo powstałej marki ENCE PENCE. Niezwykle oryginalne, wykonane ręcznie i bardzo kolorowe - takie właśnie są bransoletki ENCE PENCE, które już można kupić w oficjalnym sklepie na stronie internetowej www.encepence.pl.

Zobacz też: Szpilki Femme Fatale z grafiką na podeszwie

Ence Pence

Różnorodność kolorów oraz mnogość kolekcji sprawiają, że firma kieruje swoje bransoletki do szerokiej grupy odbiorców. Biżuterię znajdą tu dla siebie kobiety w każdym wieku, jak również mężczyźni oraz nasi najmłodsi, którym dedykowane są odpowiednio kolekcje MAMA I JA i FRAJDA.

Zobacz też: Kopertówki - nasz przegląd

Ence Pence

UNIESIENIE, ROZKOSZ czy FANTAZJA, to tylko kilka z wielu kolekcji proponowanych przez ENCE PENCE. Wszystkie one przywodzą na myśl pozytywne i pogodne skojarzenia, gdyż taka właśnie jest filozofia tej nowej marki. Bransoletki ENCE PENCE mają w każdej chwili przypominać o tym, że życie powinno być radosne, kolorowe i pełne energii.

Zobacz też: Kolorowe ubrania i dodatki na zimę 2012/2013

Ence Pence

Zobacz też: Swetry i sweterki z motywem świątecznym - przegląd

Jak wam się podoba Ence Pence?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/19.12.2012 09:24
Cudne te bransoletki! Sama bym sobie chętnie takie sprawiła. Najchętniej od razu kilka :)
/18.12.2012 15:44
Wonderful colors and materials... it is unbelievable how Ence Pence is making progress in Poland. I can't wait to see Catalan people wearing your products in Barcelona. Thank you for bringing colors to our lives...
/18.12.2012 15:36
Rewelacjaaaaaaaa, Energia na dobry początek każdego dnia ...